KESE KÜÇÜK BEBEK BÜYÜK

mercan1535

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
125
141
27
Merhaba arkadaşlar. Zor bir süreçle hamile kaldım. Oraları geçiyorum kısacası tüp bebekle bile zor denileni Allah verdi. Ancak son 2 gündür şoktayım, hevesim kursağımda kaldı. Bebeğimin kalbi, yeri her şey çok iyi ancak son bir haftadır kese büyümemiş. İçeride sıkışmış resmen. Ultrasonda görünce içim parçalandı. Doktor bekleyecez yapacak bir şey yok dedi. kahverengi kanama/leke de var ama bebekte kanama alanı yok. Benzer durum yaşamış pozitif örneklere ihtiyacım var lütfen fikirlerinizi belirtir misiniz ? Bu arada 8 haftalık hamileyim. SAT a göre 1 hafta geriden geliyor ama geç döllenme.

Merhaba arkadaşlar. Zor bir süreçle hamile kaldım. Oraları geçiyorum kısacası tüp bebekle bile zor denileni Allah verdi. Ancak son 2 gündür şoktayım, hevesim kursağımda kaldı. Bebeğimin kalbi, yeri her şey çok iyi ancak son bir haftadır kese büyümemiş. İçeride sıkışmış resmen. Ultrasonda görünce içim parçalandı. Doktor bekleyecez yapacak bir şey yok dedi. kahverengi kanama/leke de var ama bebekte kanama alanı yok. Benzer durum yaşamış pozitif örneklere ihtiyacım var lütfen fikirlerinizi belirtir misiniz ? Bu arada 8 haftalık hamileyim. SAT a göre 1 hafta geriden geliyor ama geç döllenme.
İnşallah güzel haber alırsınız, konu ile ilgili bilgim yok

Bu doktor neden böyle olduğunu söylemedi mi, Allahtan mı yani sebebi belli değil mi acaba?
İlk kez duyuyorum, biraz baktım internetten hayırlı konuşan yok ama aralarında mucize gerçekleşende var sizde onlardan olun inşallah 🙏🏻

2EC6552A-27BB-433E-AD4C-A6FFE4904DDB.jpeg

Kesem bu şekilde arkadaşlar neredeyse bebek boyutunda :KK43: doktor anormal genetik durumlarda bu olabiliyor dedi. Kese de büyüyebilir dedi. Kısacası Allah’a dua et bi hafta bekle dedi

Şimdi nasıl benim de bebeğim öyle 6 haftalık ama kese büyümemiş klap atışını da duyduk nedediler size

Eki Görüntüle 3447761
Kesem bu şekilde arkadaşlar neredeyse bebek boyutunda :KK43: doktor anormal genetik durumlarda bu olabiliyor dedi. Kese de büyüyebilir dedi. Kısacası Allah’a dua et bi hafta bekle dedi
Bol bol.zikir çek Allah büyük inşallah sağlıkla alırsın bebegini inan burdada ilk defa duyuyorum.bende değişik şeyler yaşadım ama burda duydum benimle aynı şeyleri yaşayanlarıda ama bunu ilk defa.gordum duydum gerçekten bebek sıkışmış bol.bol.su iç bence bak faydasını her türlü görürsün çünkü suyun bi zararı yok zate icebildigin kadar iç bence.benden bir tavsiye olsun

X