Kese görünüyor ama beta hcg düzensiz artıyor

Nrsss

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2023
4
1
30
Merhabalar hanımlar normalde
6 ekimde 60
8 ekimde 128
11 ekimde 267
15 ekimde 925 betam çıktı ama karın muayenemde çok küçük bir kese göründü doktorum bana bazen kimyasal gebelikte böyle yalancı keseler görünebiliyor dedi senin betan düzensiz artmış dedi perşembe tekrar kontrole çağırdı ama ben çok kaygılım ve daha önce bi düşük geçirdim benim gibi olan var mı ?

6 ekimde 60
8 ekimde 128
11 ekimde 267
15 ekimde 925 betam çıktı ama karın muayenemde çok küçük bir kese göründü doktorum bana bazen kimyasal gebelikte böyle yalancı keseler görünebiliyor dedi senin betan düzensiz artmış dedi perşembe tekrar kontrole çağırdı ama ben çok kaygılım ve daha önce bi düşük geçirdim benim gibi olan var mı ?
Bana normal artmış gibi geldi en az %66 artması lazım sizde de artmış, neyi düzensizmiş

6 ekimde 60
8 ekimde 128
11 ekimde 267
Canım gayet normal bi artış. Doktor niye öyle dedi anlamadım doktoru değiştir bence bazı doktorlar bayılıyor anne adayını korkutup her duruma hazırlamaya

Hiç sorma bende sabahtan araştırıyorum bana düzensiz artmamış gibi başka doktora görünmek şart oldu

X