kese görünmesi hakkında yardım

Esli_Han

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
98
1
Arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi ile şu an hamileyim. Bu gün 24. gün ve kan değerim 2834 çıktı bugünama kese görülmedi. kan değerlerim 2 ye katlıyor ama gözükmüyor sizce neden.

görünmeyebilir tatlım değer yükseldikçe görünecektir
benim de değerim 2900 dü göremedim dedi doktor tam bırakıyordu ki,nokta kadar bişey gördü
inan görme ile görmeme arasında bişey
sende sakin ol canım
birkaç gün sonra mutlaka görünecektir
bu arada hayırlı olsun cnm

Arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi ile şu an hamileyim. Bu gün 24. gün ve kan değerim 2834 çıktı bugünama kese görülmedi. kan değerlerim 2 ye katlıyor ama gözükmüyor sizce neden.

eslihan hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın benim 4 hafta 5 günlükken değerim 4954 çıktı ozaman gördük telaşlanma olur mu :emir_bebek:allahın izniyle keseyide görürüsün kalp atışalrınıda duyarsın canım tekrar hayırlı olsun

benim değerimde 4bin küsürlü bişeydi gördüğümüzde küçük tırnağım kadardı.telaşlanma canım görürüsün hayırlı olsun

Öncelikle tebrik ederim canım benim adet geçtikten 2 hafta sonra görünmüştü 5+4 günlükken keseyi gördüm bebeğide 1 hafta sonra gördüm ve kalp atışınıda 6+3 ken duydum takma kafana bekle herkesin aynı olmuyor.

.............................................................................................................

canım benim, ultrasonda keseyi net bir şekilde gördüğümüz gün kan testi yaptırdım ve hcg 45144 çıkmıştı, azıcık sabret görürsün tatlım.

eşli han bende tüp bebek hamilesiyim 11 haftalık şuanda gayetde sağlıklı sakın kafana takma ben 6 haftalık hamileyken kan değerim 5564 iken sadece kese görünüyordu bebek görünmüyordu telaş yapma bizinkiler geç gelişicekdir ondan başka hamilelerle kendini sakın karşılaştırma çünkü senin ve onların hamilelkleri aynı değildir telaş yapma sadece dua et kontrol haftanı bekle ben 8 zinci haftada gittiğimde önce hiç görünmeyen bebeğin kalbi kolları bile oluşmuş pıt pıt atıyordu korkma canım :nazar:a.s.

Benim de hcg 2898 di ve 4 haftalıktı,dr. keseyi görmedi vajinal ultrasonla..Çok endişelendim çünkü dış gebelik olabilir dedi,hcg artışına bakıldı 2 defa.artış vardı ama dr.kese yoktu...Çok şükür geçen salı günü gittiğimde 7 haftalıktı,kese,bebek,kalp atışı ,herşey göründü)))Seni çok iyi anlıyorum,endişelenme sakın..

arkadaşlar orada kimse varmı.ben 4 haftalık hamileyim ama değerim sizinki gibi değil 242 çıktı dr.normal dedi kuş gözü kadar keseyi gördü sizce normalmi

X