KESE GORÜNMEDİ

sbstedt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2022
6
1
29
Merhaba daha önce bu konu açılmış fakat tekrar sormak istiyorum adetim 5 gün gecikti test yaptım pozitif çıktı doktor 4 +3 haftalık dedi kese gozukmedi kan degerim 1237 çıktı bu değerde gozukmemesi normal mi yoksa dış gebelik mi bilen varsa cevap verebilir mi lütfen

Bu değerde görülmemesi gayet normal benim 6 haftalıkken bile dr zor görmüştü keseyi. İçinizi ferah tutun druz size gerekli açıklamayı yapmıştır zaten

Benimde 4+4 suan gözükmeme normal ben bugün öğrendim henüz gitmedim doktora görünmez diye

Pazartesi benimde 4+6 oluyor aynı günler de ilerliyor demekki gebelik:) hayırlı olsun inşallah sağlıkla alırız kucağımza
Merhabalar beni de kese için 6. Haftada çağırdı sanırım o hafta gözüküyor Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Benim de görünmedi 4+3
Salı gidicem tekrar normalmiş

6. haftada anca görülmüştü tebrik ederim

Merhaba, benim de Sabah doktor muayenem vardı keseyi görmek için çağırdı fakat hem karından hem de vajinal baktı keseyi göremedi. Dış gebelik olabilir dedi. Beta istedi sonucu biraz önce çıktı 3407. Sonucu gönderdim 2 gün sonra tekrar çağırdı. Kese ufak olabilir o yüzden görememiş olabiliriz diye. Dış gebelik hiç yaşamadım o yüzden korkuyorum. Bu ihtimal beni çok üzüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…