Saç Bakım Ürünleri Keratin Bakım + Brezilya Fönü

MichaelScofield

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
155
0
merhaba, uzun zamandır araştırıyorum. öncelikle röfleden yanmış saçlarımı adam etmek için keratin bakımın çok iyi geldiğini biliyorum fakat piyasada o kadar çok marka var ki nasıl doğru bi seçim yapıcam bilemiyorum artık. o kadar ki övmesine rağmen dün kuaförün alix'le (formaldehitsiz olduğundan düşündüğüm) yaptığı bi uygulamaya tesadüfen şahit oldum. röfleli saç olduğu gibi duruyodu sanki ne saçlarda bi parlama ne uçlarında düzelme vardı. bu markadan vazgeçtim bu yüzden. böylece iyi olduğunu duyduğum şahit olmadığım diğer markalardan da vazgeçtim. Önerisi ve tecrübesi olan arkadaşları kucaklarımı açmış bekliyor olucam :)) sevgilerimle..

"brezilya fönü,keratin tedavisi yapmanın incelikleri" adlı konuya gel canım,orda aradığın tüm bilgileri bulacaksın "kılıçbalığı"adlı arkadaşımız bu konuda çok deneyimli,hepimize yardımcı oluyor,biz onun tecrübe ve bilgilerine güvenerek onunla birlikte aldık keratinlerimizi,yani o aldı sağolsun ve hepimize tek tek yolladı,ve kullanan herkeste çok memnun bende dahil:KK16:

"brezilya fönü,keratin tedavisi yapmanın incelikleri" adlı konuya gel canım,orda aradığın tüm bilgileri bulacaksın "kılıçbalığı"adlı arkadaşımız bu konuda çok deneyimli,hepimize yardımcı oluyor,biz onun tecrübe ve bilgilerine güvenerek onunla birlikte aldık keratinlerimizi,yani o aldı sağolsun ve hepimize tek tek yolladı,ve kullanan herkeste çok memnun bende dahil:KK16:

çok teşekkür ederim pumpkins :) hemen göz atıyorum :KK66:

forumda bır arkadaş uygulamış memnundu ama içeridiğinde ne mevcuttur bılemeyız

Son düzenleme:
X