Mutfak Dekorasyonu Keramika Ürünleri Bilen Var mıı ?

o zaman baskısız tabaklarda da aynı sorun olacak yani, o kadar hoşuma gitmişti rengarenk ama alıp da sonradan pişman olmaktansa sizin uyarınızı gördüm iyi ki

dün çekmiştim, yazının altından ince siyah geçen çizgi mesela. burda tam net değil, yakından daha net.
keramika çok güzel dediğiniz gibi ama bende böyle bir olumsuzluğu çıktı :26:

Eklentiler

• $1472059_501819109926265_1091224654_n.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 888
dün çekmiştim, yazının altından ince siyah geçen çizgi mesela. burda tam net değil, yakından daha net.
keramika çok güzel dediğiniz gibi ama bende böyle bir olumsuzluğu çıktı :26:

ya fiyatları uygun diyip göze alacağız heves geçene kadar ya da uzak duracağım demek ki. bu esprili ürünler çok hoş ayrıca düz renk seramikleri de cıvıl cıvıl hoşuma gidiyor acaba farklı seriler farklı kalitede mi oluyor, hani diğerleri daha kalın daha mı dayanıklıdır bilemiyorum, kullananlar yazsa keşke sizin gibi. tekrar teşekkür ederim en azından bunu bilerek kararımı vereceğim için alırsam da sonradan pişman olmamam gerekiyor

kızlar bende arkadaşıma hediye almayı düşüyorum dayanaksız mı ya

kızlar keramika gittikçe duyurdu adını. kullanan sorun yaşayan memnun kalan var mı aramızda? konuyu güncelleyelim

kullananların yorumlarını bende merak ediyorum kalpli tabakları ve servis tabakları çok hoş çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…