kepli fotoğraf için saç ve makyaj önerisi yardımm

bebekokusu

aşk bekleyen:)
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
169
43
kızlar kepli foto cektırmem gerek cubbe lacıvert ustunde mor atkısı var saclarım koyu kahve bugday tenlı kahve gozluyum ne renk goz makyajı yapsam karar veremıyorum bırde herkes dalgalı sac yaptırıor bnm saclar omuzlarda duz mu yaptrsam dıyorum yardım edersenız sevnırım

cnm bence kepli fotoya çok sade bir makyaj yap, gözüne far sürme, sonuçta okula makyajlı gitmiyoruz, doğallığını temsil eden bir foto olsun, pudra, allık belki hafif bir eyeliner ve rimel hoş olabilir
ben maşalı saçla kep fotomu çekilmiştim ama sonradan pişman oldum fönlü fotolar daha hoş çıkmıştı

Masayı cok begenirim ben keplerde ama bende düz fön cektirmiştim kendi saclarım zaten kıvırcıga yakın dalgalı diye.Dalgalı fön de düşünebilirsin.Far bence de sürme katılıyorum.Ben göz kalemi,pudra,allık ve ruj sürmüştüm azıcık.

bence de far kullanmayın, siyah bir eyeliner sürebilirsiniz, kalın bir şekilde sürerseniz daha hoş olur. çok bağırmayan da bir ruj seçin bence.ama çok açık bir renk de olmasın çok silik duruyor. saçlarınızı günlük hayatınızda dalgalı kullanıyorsanız düz, düz kullanıyorsanız dalgalı yapın bence :) bir de kahkülünüz yoksa kep daha iyi duruyor onu da söylemeden geçemeyeceğim.çünkü geriden başlıyorsa kahkül,kep baskı yapıyor saça.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…