Kepçe Kulak Ameliyatım

ladyatrofi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
45
0
kepçe kulak ameliyatı oldum. kulak kesilerek lokal anesitezi altında
2 sene oldu ameliyat olalı. Fakat içerde olması gerekn dikişlerin ucu dışarda kalmış doktoruma gittiğimde kulak derisi ince olduğu için dedi. Fakat bu dikişler arada sırada iltihaplanma ve kaşıntı yapmakta. Ve bazende şişmekte ve kanamakta.
Görüntü olarak düzeldi ama şimdide başka bir belaya bulaştım .

kepçe kulak ameliyatı oldum. kulak kesilerek lokal anesitezi altında
2 sene oldu ameliyat olalı. Fakat içerde olması gerekn dikişlerin ucu dışarda kalmış doktoruma gittiğimde kulak derisi ince olduğu için dedi. Fakat bu dikişler arada sırada iltihaplanma ve kaşıntı yapmakta. Ve bazende şişmekte ve kanamakta.
Görüntü olarak düzeldi ama şimdide başka bir belaya bulaştım .

geçmiş olsun tekrar doktora gittin mi? birde kıkırdaklarında ağrı oluyor mu?? ben 1 ay önce iple kulak estetiği oldum sağ kulağımda ağrı yok çokta güzel şekil aldı ama sol kulağım sanki açılıyo ve sürekli bi sızı bazende ağrı oluyor :KK43:

doktora tekrar gittim bir tanesinin ucundan kesti dikişfazlalıklarını onda sorun kalmadı ama diğerinde var bazende kanama yapabiliyor hafif hafif iltihaplanınca. işte cuma başka bir doktora gitcem. şekil olarak şikayetçi değilim ama işte arkasında elimi sürünce dikişler belli oluyor o sinir bozucu birde kaşıntı ve iltihap en kötüsü :KK43:

doktora tekrar gittim bir tanesinin ucundan kesti dikişfazlalıklarını onda sorun kalmadı ama diğerinde var bazende kanama yapabiliyor hafif hafif iltihaplanınca. işte cuma başka bir doktora gitcem. şekil olarak şikayetçi değilim ama işte arkasında elimi sürünce dikişler belli oluyor o sinir bozucu birde kaşıntı ve iltihap en kötüsü :KK43:

hangi doktora oldum birde eriyen iple mi oldun

hayır eriyen iple değil sorun sorun içerde kulağı şekillendiren dikişlerin dışarda kalması ucu dışardan çıkıyor buda iltihap yapıyor

X