kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz?

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45

bazen öyle anlar oluyor ki kendimi 50 yaşında bir kadın gibi hissediyorum ve bir an önce bu hayat bitsin diyorum bazen de öyle anlar oluyor ki kendimi 18 yaşında hissediyorum yaşamak çok güzel diye bağırasım geliyor ..ya siz??

valla 34 yaşındayım ama....ne ruhen ne fiziken kendımı bu yaşda hissetmıyorum...taş çatlasın 25:sm_cool::sm_cool::eek::eek:

biyolojik olarak 18im ama kendimi diğer 18liklerden apayrı tutuyorum... :1closedeyes: onlarla aynı yaşta olamam :kızgın:

bende 38 aşındayım ama kendimi 28 yaşında hissediyorum önmli olan zaten ruh yaşı değilmi

bugün yaptığım temizlik ve ütüden sonra kendimi 50 yaşında gibi hissediyorum :çok üzgünüm:

bazen öyle anlar oluyor ki kendimi 50 yaşında bir kadın gibi hissediyorum ve bir an önce bu hayat bitsin diyorum bazen de öyle anlar oluyor ki kendimi 18 yaşında hissediyorum yaşamak çok güzel diye bağırasım geliyor ..ya siz??

valla beni anlattın canım daha ne diyeyim

İnsanın yaş durumu bana göre insan psıkolojisi ile ilgili ruh haline bağlı.Ben kimi zaman lisesi yeni bitirmiş kız gibi 17,18 de hissediyorum.Bazende 50,60 yaşında gibi.

bende kendimi her zaman 17 18 gibi hissediyorum o yaşın heyecanı halen başımda ooohhh aaahhhh

ben kendimi 150 yaşında hissediyorum.ağus.da 151 e gircem hiç küçük hissetmedim ki onun için yaşlılarla akranlarımmış gibi konuşuyor ve çok iyi anlaşıyorum

X