Kendini yalnız hissedenler ... Buyurun kaynaşalım :)

Mouse bozuldu giremedim kızlar Kusura bakmayın. :13:

günaydınnnnnnnnnnn :) herkese hayırlı sabahlar hayır cumalar

Ben de çok yalnız hissediyorum. Arkadaşlarımın hepsini kaybettim bir bir. Şimdi ise evde derslere de odaklanamadığımdan bu yalnızlıkla öyle sıkılıyor ki canım. çözümü yok. kitap okusam kitabı da alacak durumda değil beynim şu aralar, bütünlemeler için derse çalışmam gerek, onu da yapamıyorumu. Hal böyle olunca yalnızlık batıyor.

Allah sıkıntılarımızı gidersin canım, anlıyorum seni ben de çalışıyorum ama insanlar heryerde aynı, ben de kimseyle arkadaş olmak istemiyorum kimseye muhtaç olmak istemiyorum. birde ben evliyim ve çocuğum olsun istiyorum, kimseyle sıkıntılarımı paylaşmak istemiyorum ve paylaşamıyorum, bugün rastlantı eseri buraya girdim..

Peki sevdin mi burayı? Ben kkyı çok seviyorum, bu site de olmasa ne yapardım bilmiyorum.

evet kk yı bende seviyorum, demin mesaj sayısını doldurma bölümünde baya döktürdüm oh rahatladım, bundan sonra farklı farklı konulara takılmayı düşünüyorum, sende öyle yap bence canım, Allah zihin açıklığı versin derslerinde bol bol dua et Allah'a inşallah nasip olur istediklerin hayırlısıyla.

teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…