Kendini tanımak

zugorme

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
36
42
25
Merhaba ben 17 yaşında kendi halinde kimi zaman asosyal kimi zamansa sosyal bir kızım.
Sorun şu ki kendimde farkettiğim yeni birşey var. Ben kendimi pelte tanımıyorum. Etrafımdaki
insanlara bakıyorum analiz ediyorum onlarda beğendiğim özellikleri kendime uyguluyorum. Lütfen beni aşağılamayın. Bana yardımcı olabilecek biirşey biliyo musunuz? Kendimi keşfetmek istiyorum. Kendi
kurallarımı koymak, kendi doğru yanlışlarımı bulmak kimseye göre değil kendime göre yaşamak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bu konuyu düşünmeye başlamamın sebebi yakında üniversiteye gideceğim orda kim bilir kimlerle karşılaşacağım. İnsanlardan bu kadar kolay etkilenip onlara ayak
uydururken iyi insanlarla karşılaşmazsam büyük sorunlar yaşayacağımı düşünüyorum. Bana yardım ediiin.

Bunun çözümü şu tatlım ,öncelikle şu hayatta yapmayı sevdiğin şeyleri belirle ve kimseye özenme evde sonuçta kendi halindesin evde nasılsan dışarıda aynı tavrını sergile,hobilerini keşfet yeteneklerini keşfet ne bileyim resim çiz mesela ya da başka aktiviteler de bulun,merak ettiğin şeyleri araştır ve oku bu kendi fikirlerin olmasını sağlar.

Deneyeceğim teşekkür ederim umarım söyledikleriniz kendi kimliğimi oluşturmamda işe yarar :)

Deneyeceğim teşekkür ederim umarım söyledikleriniz kendi kimliğimi oluşturmamda işe yarar :)
:)Tatlım benim insanın kimliği küçükken oluşur sen sadece kendinde ki güzelliği ve kişiliği farkında değilsin şimdi keşfedeceksin işte mis.

Ne kadar pozitif ve motive edici konuşuyorsunuz bakın şimdi sizede hayran kaldım sizide örnek almaya kalkıcam şimdi :))

Ne kadar pozitif ve motive edici konuşuyorsunuz bakın şimdi sizede hayran kaldım sizide örnek almaya kalkıcam şimdi :))
Oy kuzucum benim :) her daim kendin ol kimse içinde kasma kendini,sen kendi halinle güzel ve iyisin insanlar seni sevecek ve sayacaksa böyle kabullenmeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…