Kendimle baş edemez oldum

arzu22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
10
0
43
öncelikle böyle bi hizmet sundugunuz icin size tessekür ederim meltem hanim benim sorunuma gelince iki cocuk annesiyim cocuklarimimi herseyden cok seviyorum ama istemeyerekte olsa onlari cok kiriyor ve gereksiz nedenlerden dolayi onlara kiziyorum daha sonrasinda büyük pismanik duyuyorum ama is isten gecmis oluyor yasadigimiz madi darlik satilik olan evimizin birtürlü satilmamasi beni bunalima soktu oglum artik anne nicin bu kadar sinirlisin diye sormaya basladi bu beni cok üzüyor esim ise beni artik taniyamadigini neden bu sekilde davrandigimi sorgular oldu yavas yavas kendi kabuguna cekilmesiyle esimin onlari kaybediyorum duygusuna kapilmaya basladim ne olur bana yardim edin sinirlerimi nasil kontrol ede bilirim esimi ve cocuklarimin benden nefret etmelerini istemyiorum onlari cok seviyorum

Arzu Hanım, evin satılmamasının sizi bunalıma sokması ve sizi bu derece germesi evin satılmasını sağlıyor mu?
Yaşam zaman zaman hepimize kuvvetli zorluklar getirir. Özellikle de bu süreçlerde elimizde olmayanlara odaklanıp kendimizi böyle telef etmek yerine, sahip olduklarımıza odaklanıp, süreci akışına bırakmaktır doğrusu.
Ne güzel, Allah bağışlasın, iki tane fıstık çocuğunuz var. Zorluklar olsa da, içinde olduğunuz bir eviniz var. Mutlak çevrenizde sizi seven birçok arkadaşınız vardır. Eşinizle zorluklarınız olsa da bu nedenle, neticede umuyorum olabildiğince yolunda giden bir evliliğiniz var.
Tüm bunlar sizi mutlu etmeye yetmez mi?
Hadi gelin, siz olmayana bakmaktan vazgeçip yaşamın size sunduğu şanslarla ilgilenin. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Sağlıkla,
Dr. Meltem

öncelikle yorumlariniz icin cok tesekkür ederim meltem hanim sanirim cok hakklisiniz benim kendimi yipratmamla üzmemle evimiz satilmiyor ben yinede kücük bi tafsiyede daha bulunmanizi rica edecem sizden benim sizce bu durumda bi psikoloji destek almam gerekiyormu bu kendimi tam anlamiyla toparlanmama yardimci olurmu acaba

tekardan yardimlariniz icin tesekkür ederim meltem hanim tavsiyenize uyacam sanirim bu bana gercekten iyi gelecek sizin gibi birinin sorunlarimizi paylasmasi cok hos herseyin icin sagolun

X