kendimin kaydetmediği resimler nasıl temizlenir?

Limon

ya hep ya hiç.......
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
160
0
43
kuzenim yurt dışından msn resim göndermiş onun gönderdiği resimlere bakarken mause ile ileri yapmaya çalıştım ama bilgisayarımda benim kaydetmediğim resimler şekiller çıkmaya başladı mesela internette gezerken baktığım resimler sanırım bilgisayarıma kayıt oluyor..tabikide bu da resim kirliliği bilgisayarım gereksiz şeylerle dolmuş oluyor...bu istemeden kayıt olan resimleri nasıl temizliyebilirim?..mesela resmin üstüne geldim sağ klik yaptım özelliklere geldim sonrada ara'dan aradım ama hangi dosyada bulamadım bana bu konuda yardımmmm edinnnn lütfennnnn:enbuyukkk::uhm::uhm:​

linkte anlatıldığı gibi yaptım..sonra tekrardan kontrol ettim ama resim ve faks görüntüleyicideki resimleri silmemiş...demek istediğim maille gelen resimleri bakarken sağ yada sol hareket tuşu ile ilerlediğim zaman benim kaydetmediğim resimler çıkıyor sanırım nette gezerken baktığım resimler ben işte bu resimleri yada şelikleri silmek istiyorum ama nasıl...bilmem anlatabildim mi ama elimden geleni yapmaya çalıştım anlatmak için...

C:\Documents and Settings\RaBia(kullanıcı adın ney ise)\Local Settings\Temp

burdan silebilirsin .büyük ihtimal local klasörü gizlidir arama ayarlarına local yazıp gizli klasörlerde aratırsan o klasörü bulursun ordan temp dosyasına girip resimleri slebilrsin.

X