Kendimi kötü hissediyorum ..

Allice allah iyiliğini versin:KK70: ben de oyle hissettim gecen gun:KK11:

Cahilevyadan yazıyorum üye nasıl takip ediliyor.Özel bi takip et butonu felan mı var:KK45:

Ben bu konun sayesinde profilime girdim, şöyle bi takipçilerime baktım uzun zamandır bakmıyodum baya azmış yaa instagramda alışmışım 1000küsür kişiye :KK48: takip ettiklerm daha fazlaymış valla. Aman yaa takipçi olsa nolur olmasa nolur burda dimi twitter-instagram vs.. mı burası sonuçta ne farkeder? :cool:

( bir nevi teselli ) :KK70:

Ben bu konun sayesinde profilime girdim, şöyle bi takipçilerime baktım uzun zamandır bakmıyodum baya azmış yaa instagramda alışmışım 1000küsür kişiye :KK48: takip ettiklerm daha fazlaymış valla. Aman yaa takipçi olsa nolur olmasa nolur burda dimi twitter-instagram vs.. mı burası sonuçta ne farkeder? :cool:

( bir nevi teselli ) :KK70:

Yok hani ne twitter ne face hesabım var. İzlenip popüler olayım gibi bir kaygım da yok. Fakat bazen yorumları hoşuma giden, kafa dengi üyeler denk geliyor, izlemeye alıyorum, bu sefer de ayıp mı ediyorum, bu işin raconu ne ki diye merak ediyorum. İzlemeden çıkarıyorum, sanki küsmüşüm de iletişimi kesmişim gibi geliyor. Öyle işte bir sorayım dedim :)

Ben hiç bilemedim şimdi profilimi fellik fellik arayacağım kim takip ediyormuş diye tabi önce o kısmı bulmalıyım
Stim profiline tıkladıgında benı izleyenler ve benım izlediklerim kısmı var orada kişilerin listesi var zaten. Bir de seni yeni izlemeye alan biri olunca bildirim geliyor sana.

Stim profiline tıkladıgında benı izleyenler ve benım izlediklerim kısmı var orada kişilerin listesi var zaten. Bir de seni yeni izlemeye alan biri olunca bildirim geliyor sana.
Buldum kuzum sağolasın.Buralar eskiden tarlaydı çok değişmiş ben girmeyeli:KK53::KK53:

Dip not:
beni izlemiyormuşsun :63:

o
Buldum kuzum sağolasın.Buralar eskiden tarlaydı çok değişmiş ben girmeyeli:KK53::KK53:

Dip not:
beni izlemiyormuşsun :63:
İzliyorum kız nasıl izlemem:KK53: hatta sen de beni izliyorsun iyi bak o listeye yanlıs bakmıssın sen:KK53:
he bir de yazı rengini sabitleyebiliyorsun eğer sabitlemediysen.

dipsiz not :eek: offf çok özledim ben siziii:KK61::KK61::KK61:

o
İzliyorum kız nasıl izlemem:KK53: hatta sen de beni izliyorsun iyi bak o listeye yanlıs bakmıssın sen:KK53:
he bir de yazı rengini sabitleyebiliyorsun eğer sabitlemediysen.

dipsiz not :eek: offf çok özledim ben siziii:KK61::KK61::KK61:
Nereden anladın çok mu bariz :KK70:sabitleyemiyorum yaa :KK70:cahilliğim cam gibi parlıyor :KK53: nasıl yapabiliyoruz onu :cool:

Dipsiz notun dipsiz cevabı:Birleşelim ,buluşalım,eski günlere kavuşalım.:KK61::KK61:

Şimdi bende bu konuyu geyiğe taşımazsam içime dert olur, insan dert aramaya görsün değil mi:-)
En kötü derdiniz bu olsun deyipppp sizi geyiğe alalım:KK39:
:KK70:başka bir şey istesem olacakmış iyimi.Kendi memleketime gelmişgibi rahatladım.Evet geyikolunacak en güzel yer

Sağolasın Mune

X