kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

işte açtık ya burayıda muhabbet için
bu konular seni açmıyorsa okumassın olur biter
güle güle

başlıkta hamilelik falan yazmıyo ssen yanlış yerdesin bence:KK1: ayrıca ozaman topiğe gelme falan nedir senden vizemi alcaktık sen hamilelerin topiğine git bence:KK20:

başlıkta hamilelik falan yazmıyo ssen yanlış yerdesin bence:KK1: ayrıca ozaman topiğe gelme falan nedir senden vizemi alcaktık sen hamilelerin topiğine git bence:KK20:

akşam akşam cidden tartışmıycam
merak etme ben hamilelerin topiğine de gidiyorum
burası benim topiğim olduğundan ve her türlü muhabbet serbest olduğundan konuşuyoruz arkadaşlarla
arkadaşlarımda genelde bebek isteyen furyasından olduğu için bu muhabbet seni açmadı
ayrıca ortada bebek konusu yokken sen gelp sıkıldım hamilelik muhabbetinden diye açtın konuyu hatılatırım

Evet canım anlatsana kendini özeline de girmek istemiyorum ama nerelerdensin nelerdensin neyapmaktasın :KK9:

canım işte ankaradayım biliyorsun evdeyim şimdilik çalışmıyorum
kırıkkale ünv mezunum
31 yaşımdayım ve 10 yıldır evliyim
yarışmacı arkadaşlara başarılar diyesim geldi

burası benim topiğim olduğundan ve her türlü muhabbet serbest olduğundan konuşuyoruz arkadaşlarla
arkadaşlarımda genelde bebek isteyen furyasından olduğu için bu muhabbet seni açmadı
ayrıca ortada bebek konusu yokken sen gelp sıkıldım hamilelik muhabbetinden diye açtın konuyu hatılatırım

Boşver canım oluyor böyle şeyler işte gitti zaten takmaya değmeyecek bir şey :)

evet seninde dediğin gibi ben başlığa göre yorum yaptım yorumun devamında heryer hamile topiği demekki ben bu topiğe gelmeliyim yazacaktımki mjı onayladım yanlışlıkla ve devamını ayrı bi yorumda yazdım. herkes düşüncesinde serbesttir sen git güle güle diye kabalık yapan sendin

evet seninde dediğin gibi ben başlığa göre yorum yaptım yorumun devamında heryer hamile topiği demekki ben bu topiğe gelmeliyim yazacaktımki mjı onayladım yanlışlıkla ve devamını ayrı bi yorumda yazdım. herkes düşüncesinde serbesttir sen git güle güle diye kabalık yapan sendin

Konuyu daha fazla uzatmasak lütfen :nazar:

evet son derece kaba olduğumu söylerler cidden
bak gerçekten uzatmayalım çünkü çok gerldim
ben sevmiyorum tartışmayı çünkü

veeee 2013 ün son günü geldi çattı
yeni yıl hepinize sağlık,mutluluk ve huzur getirsin inşallah
MUTLU YILLAR

<iframe width="400" height="225" src="http://www.izlesene.com/embedplayer/7066167" allowfullscreen frameborder="0"></iframe><p><a href="http://www.izlesene.com/video/zakkum-her-gun-sonbahar/7066167" target="_blank" title="Zakkum - Her Gün Sonbahar">Zakkum - Her Gün Sonbahar</a> | <a href="http://www.izlesene.com" target="_blank" title="izlesene">izlesene.com</a></p>

X