kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

canım evet bu benim topic ama bu ara bende çok takip edemedim burayı
sen kendi topiğin gibi takıl arkadaşlarınla canım
işim olmayınca gelrim bende

günaydın canım. tamam ben takılayım bari. kendimi bi yere ait hissedemiyorumya yaazar yazar kaçarım bende

dünde avukat aradı. eski eşin tazminat için bişi dedimi dedi. demediyse tebligat gönderelim ödemediği günler için faiz alalım dedi..

ablamla konuştum. oda o sana git derken evden 1 çöp vermezken seni düşündümü sen neden düşünyorsun dedi. bende eski eşime mesaj attım para için ne zaman verceeğin belli oldu mu diye. değil dedi. bende tebligat göndericez ödemediğin günler içinde faiz işliycek dedim. yazıklar olsun sana seda... demiş.

hem üzüldüm kıyamıyorum hemde nefret ediyorum yaptıklarını asla affedemiyorum. ne yapmam lazım bilmiyorum. çıkmazlardayımm.
ama deneyelim dedikten sonra evde kalan özel eşyalarımı getirmedi. ben bırakmıştım zaten bilerek annesi aldı, ablasının nişanında giydim falan diye.. ama neticede benim yani istememli lazım, düşünüp getiremiyormu al bunlarda senin istersen at ama sana ait diyee. hiçbirini yapmadı. sevgisi neye yarar hala face arkadaşlarımı sorgularken..

Son düzenleme:

canım benimmmmm ..
inş.bi an önce çözülümlenir bu durummm..:26::26::26:

canım benimmmmm ..
inş.bi an önce çözülümlenir bu durummm..:26::26::26:

saolasın canım inşallah. ne onu üzmek istiyorum, nede kendimi aptal yerine koydurmak.. özellikle aileisnden intikam almak istiyorum o gün bana söyledikleri için. ama arada oda kaynıyor işte ne yapalım.. sonuçta onun ailesi beni. ailemi üzerken o sesini çıkarmadı. şimdi bende sıra amacım asla onu üzmek değil ama ailesinden nefret ediyorum onlarda zora girsin şimdi. gerçi şimdi oda mahçup olacak ailesine ama ne yaparsa yapsın acımda geçmiyor..

cnm benim sende haklısın kendince yaşadıklarını sen biliyosun çünkü..bundan sonra herşey çokk daha iyi olsun hayatında inşallah bitanemm...
kalıp seninle yazışmak isterdim ama bugün kurananım var. hazırlık yapıyorum bide adet oldumki karın ağrısı fena...
sanada dua edicemmm tatlımmmm..aklımda ve dualarımdasın.Allaha emanet ol.

inşallah canım Allah razı olsun.
Allah Kuranını kabul etsin, dualarında tez zamnda kabul olur inşallah. önce kendin için ettiklerin sonrada benim için ettiklerin. bende senin duacınım canım. iyiki tanımışım seni kolay gelsin.

Hani burası kendini hiç bir yere ait hissetmeyenlerin topiğiydi niye kimse cevap yazmıyor offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…