kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

neyse kaçtım bende şimdilik haydi arkadaşlar görüşürüz sora inşallah

kızlaaaarrrr nerdesiinizzzz.... tabi bu saatte hepinizin kocası evde ve ilgi onlarda dimiiii.........

canım az önce geldim bende kimse yok gelirler heralde
gördün kediyi demi sende bakıyordun

keşke izlemeseydim videoyu diyorum çok kötü oldum unutamam ben bunu hayatm boyunca ben çok seviyorum hayvanları ya. hele küçüklükten kalan bir kedi sevgisi var. çok iyi anlaşırdım kedilerle. çok kötü oldum. hala etkisindeyim. ölsün bunu yapan ya gebersin gitsin nasıl sinirlerim bozuldu ya!!!!!!!

keşke izlemeseydim videoyu diyorum çok kötü oldum unutamam ben bunu hayatm boyunca ben çok seviyorum hayvanları ya. hele küçüklükten kalan bir kedi sevgisi var. çok iyi anlaşırdım kedilerle. çok kötü oldum. hala etkisindeyim. ölsün bunu yapan ya gebersin gitsin nasıl sinirlerim bozuldu ya!!!!!!!

işte sorsan kılığına bakıp insan derler
küfür edesim var çok valla
zor tuttum kendimi başına bişey gelse o manyağın üzülmem inanki

işte sorsan kılığına bakıp insan derler
küfür edesim var çok valla
zor tuttum kendimi başına bişey gelse o manyağın üzülmem inanki

Birazcık hayvan sevgisi olmayan birinde insanlık denen birşeyin olduğunu düşünmüyorum. Ya sevme tmm hayvan sevme. Ama bu ne ya böyle!! Ayağıyla ezdi zavallı kediyi ya!!! Cidden insan değil bu kişi. İnsan kılığına girmiş bi yaratık kesinlikle!!!!!!!!! Ama Rabbim görüyor... Valla neler diyesim varda çok zor tutuyorum kendimi çok!!!!!!!!!

Birazcık hayvan sevgisi olmayan birinde insanlık denen birşeyin olduğunu düşünmüyorum. Ya sevme tmm hayvan sevme. Ama bu ne ya böyle!! Ayağıyla ezdi zavallı kediyi ya!!! Cidden insan değil bu kişi. İnsan kılığına girmiş bi yaratık kesinlikle!!!!!!!!! Ama Rabbim görüyor... Valla neler diyesim varda çok zor tutuyorum kendimi çok!!!!!!!!!

sana katılıyorum ama kapatmak istiyorum konuyu iznile çok üzüldüm çünkü
sende her konuyayetişiyorsun maşallah

X