kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

hoşbuldum canımm geçen sene de girdim bu senede girdim ama bu sene ümitliyimmmm su gibi akan zaman hiç geçmiiyor şimdi yaaaa var mı böyle birşeyy :)

hoşbuldum canımm geçen sene de girdim bu senede girdim ama bu sene ümitliyimmmm su gibi akan zaman hiç geçmiiyor şimdi yaaaa var mı böyle birşeyy :)

aynen ya zaman geçmiyor evden de pek çıkmıyorum sıcak diye dört duvarın arasında kafayı yedim iyice :KK37:

kısmet artık hayırlısı canım
burada vakit geçir istediğin kadar
hem sıkılmassın
sana nasıl hitap edelim canım
esra ben bu arada

aynen ya zaman geçmiyor evden de pek çıkmıyorum sıcak diye dört duvarın arasında kafayı yedim iyice :KK37:

sıcak ki ne sıcak hele mersinnnn yanıyorrr valla evden dışarı çıkamıyosun ama bu gece son günüm burdaaa bu sıcağın bu nemin :KK55::KK55: tadını çıkarayım

başta mimarlık istiyodum ama gelir mi gelmez mi bilmiyorum :KK6: o yüzden şu an aklımda endüstri mühendisliği var :KK76:

gıda iyidir severim gıda mühendislerini :KK37:

Son düzenleme:
valla bende bölüm düşüncek zamanı geçtim çoktan canım
zira 30 yaşındayım evliyim ve okul çağım geçti

valla bende bölüm düşüncek zamanı geçtim çoktan canım
zira 30 yaşındayım evliyim ve okul çağım geçti

okumanın yaşı yoktur dün bi yazı gördüm adam 60 yaşında okumaya başlayıp 90 yaşında rektör olmuş :KK34: üniversiteye gidemesen bile açık öğretim falan okuyup en azından diploma alsan olmaz mı :nazar:

okumanın yaşı yoktur dün bi yazı gördüm adam 60 yaşında okumaya başlayıp 90 yaşında rektör olmuş :KK34: üniversiteye gidemesen bile açık öğretim falan okuyup en azından diploma alsan olmaz mı :nazar:

canım bende o diplomadan var zaten sadece şaka yapmıştım sana
tasarımcıyım ama nadir durumlar dışında tasarlamıyorum bişey

Son düzenleme:
X