kendimi hiç beğenmiyorum kızlar yardım lütfen..

noktanoktam

Ankara Avukat
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2014
179
58
merhaba kızlar, yardımınıza ihtiyacım var, değişmek istiyorum kendimi hiç iyi hissetmiyorum.

1) 22 yaşındayım, üniversite son sınıfım 3 ay sonra mezun olucam inş. 4 sene önce 58 kiloydum, şu an 69 kiloyum. geçen yaza kadar 76 kiloyu gördüm 67 ye kadar düştüm tekrar 69 a çıktım şu an. bu arada boyum 1.67. öncelikli hedefim 60 kiloya inmek. 42 beden giyiyorum 38 e düşmek istiyorum. kalorisepeti ile kilo vermiştim şimdi de maydonoz suyu ve kalori sayımına geri başladım. başka neler yapabilirm?

2) kıvırcık uzun saçlarım var, yıllardır boyuyorum, boyamaktan bktım artk. kızıla, siyaha, bakıra boyadım, 4 ay önce bakıra boyamıştım oldukça akmış bi bakır saçım var, diplerimde de beyazlarım var malesef. boya konusunda yardıma ihtiyacım var. kendi rengime dönmek istiyorum ama bi anda keskin bi dönüş yapmak da istemiyorum.. ombre denen uçlara balyajı denesem diyorum ama bakırın üzerine önce koyu kahve boyayıp sonra uçlarını açsam olur mu ki ?

3) giyim tarzımdan da memnun değilim. bol paça kotlar ve sıradan gömlekler giyiyorum. göbek ve kalçalarımdan dolayı istediklerimi pek giyemiyorum. nasıl bi tarz sahibi olabilirm bilmiyorum. okul bitince avukatlık stajına başlıcam tam olarak karar verebilmiş değilim..

merhaba kızlar, yardımınıza ihtiyacım var, değişmek istiyorum kendimi hiç iyi hissetmiyorum.

1) 22 yaşındayım, üniversite son sınıfım 3 ay sonra mezun olucam inş. 4 sene önce 58 kiloydum, şu an 69 kiloyum. geçen yaza kadar 76 kiloyu gördüm 67 ye kadar düştüm tekrar 69 a çıktım şu an. bu arada boyum 1.67. öncelikli hedefim 60 kiloya inmek. 42 beden giyiyorum 38 e düşmek istiyorum. kalorisepeti ile kilo vermiştim şimdi de maydonoz suyu ve kalori sayımına geri başladım. başka neler yapabilirm?

2) kıvırcık uzun saçlarım var, yıllardır boyuyorum, boyamaktan bktım artk. kızıla, siyaha, bakıra boyadım, 4 ay önce bakıra boyamıştım oldukça akmış bi bakır saçım var, diplerimde de beyazlarım var malesef. boya konusunda yardıma ihtiyacım var. kendi rengime dönmek istiyorum ama bi anda keskin bi dönüş yapmak da istemiyorum.. ombre denen uçlara balyajı denesem diyorum ama bakırın üzerine önce koyu kahve boyayıp sonra uçlarını açsam olur mu ki ?

3) giyim tarzımdan da memnun değilim. bol paça kotlar ve sıradan gömlekler giyiyorum. göbek ve kalçalarımdan dolayı istediklerimi pek giyemiyorum. nasıl bi tarz sahibi olabilirm bilmiyorum. okul bitince avukatlık stajına başlıcam tam olarak karar verebilmiş değilim..

canım zayıflama kararın güzel, uygula kesinlikle. ama kilolu olmak şık bakımlı olmaya engel değil.. yakın samimi bir kız arkadaşından yardım isteyebilirsin. varsa çevrende öyle stilini beğendiğin birileri...
yoksa da sorun değil. tarzını bul bence önce.. moda sitelerine göz at derim.. sana fikir verebilir. moda dergileri karıştır all, süper gibi.. orda beğendiğin resimleri kes. tarzın zamanla ortaya çıkmaya başlar. kendin stil yaratamıyor olabilirsin. o zaman da kopyala.. gördüğün beğendiğin tarzları kendine uygula.. mağazalardan kafana göre değil dergide beğendiğine odaklanarak alışveriş yap. tabi üzerine yakışması önemli.. beğenmiyorsan o tarz sana uygun değil demektir. elersin.. zamanla oturacağına inanıyorum. elbiseleri tercih et.. kombin oluşturma açısından daha kolaydır.
saç içinde doğal rengin ne renk? çok kötü olduğunu düşünmüyorsan kendi rengine dön. boyamaktan bıkmışsın belliki.. çok hareket istersen uçlara krepe balyaj yada ombre deneyebilirsin. dip gerektirmez sonuçta.. balık etli kadınlar var mesela kim kardashian.. tarzını seversen göz at. o da balık etli. genelde güzel giyiniyor..
aklıma gelenler bunlar canım.

$Kim-Kardashian-Street-Style.jpg $kim-kardashian-fashion-trend-color-coordinated-accessories-style-8-492x782.jpg bunlar birkaç öneri canım beğenirsen eğer...

Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :) evet kombinleri göz önünde bulundurarak alışveriş yapmak akıllıca. Aldığım şeyler genelde tek başına hoş şeyler ama kombin sıkıntılı dediğim gibi. Bir de su an öğrenciyim daha orta halli spor giyiyorum ama okul hayatım bitmek üzere ve mesleğim dolayısıyla daha klasik olmayı düşünüyorum ama dediklerinizi dusunecegim.

Saçı mı evde boyamayi düşünüyorum ombre. Once koyu kahve ile bakır kapatsam ardından uçlarını açsam nasıl olurki? Bu aradadogal saç rengim siyaha yakın bikahve..

Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :) evet kombinleri göz önünde bulundurarak alışveriş yapmak akıllıca. Aldığım şeyler genelde tek başına hoş şeyler ama kombin sıkıntılı dediğim gibi. Bir de su an öğrenciyim daha orta halli spor giyiyorum ama okul hayatım bitmek üzere ve mesleğim dolayısıyla daha klasik olmayı düşünüyorum ama dediklerinizi dusunecegim.

Saçı mı evde boyamayi düşünüyorum ombre. Once koyu kahve ile bakır kapatsam ardından uçlarını açsam nasıl olurki? Bu aradadogal saç rengim siyaha yakın bikahve..

canım forumda ombre saç yapımı ile ilgli bir konu açmıştım ben ona bakabilirsin.. şuan bakırı koyu kahveyle kapayabilirsin ama akacaktır. o yüzden tam rengin oturması için 2-3 kez boyamayı tekrarlamanı öneririm.renk iyice oturmadan ombre yaparsan aktıkça kötü bir renge dönüşebilir.

instagram kullanıyorsan güzel kilo verenler var orada ilham alabilirsin. kilo verirken zaten aklına mutlaka hoş fikirler gelir. bi hedef belirlemeye ve ona odaklanmaya bak derim. sonra saç ve giyimi düşünürüz :KK66:

cnm bende senin gibiyim aşağı yukarı aynı vucüd ölçülerimiz.ben de zayıflama kararı aldım yediklerime dikkat ediyorum.yarın da bi spor salonuna gidicem bakalım eğer uygun olursa yazılıcam.biraz kilo verip şöyle tayt üstüne bluz giyiyolar ya çok hoşuma gidiyo ama şu kalçayla asla giyemem :KK50::KK50: o yüzden 2 ayda bayaa bi zayıflamam lazım.hiç giyim sitelerine baktın mı?genelde onlar kombin fln yapıyolar.ben bakıyorum ama hiç onları giyecek ölçüde değilim :KK50::KK50:

kendini çok hor kullanmışsın güzelim. ama halledilmeyecek bişey yok tabiki :KK31::KK31:

Valla bende balık etli yim ama hicte bol seyler le saklamiyorum gayet skiny jeansler askililar giyiyorum erkeklerde bayılır balik etli bayanlara..ha tabi 60 a dusersende super olur ..yani demem o ki kendini saklama bol seylerin ardina sacini ombre yap madem diper akmis koyu kumral uclar sari falan hos bi makyaj

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X