KENDİMİ EN CARESİZ HISSETTIGIM AN!.

susbekadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
31
15
31
Kizlar yeni bir eve tasindim ve daha buz dolabim yok o yuzden mutfagimda da cok yiyecek yok. Az once tv izlerken bir bebek aglamasi duydum. Tv yi kistim. Bu arada evim giris katta balkona dogru gittim perdeyi actim ki karsimda bi kedicik. Resmen agliyor, disarisi kar. Ben kedilerden biraz korkarim hele bir de gece tek basimayken balkonuma gelip parlak gozleriyle bana bakiyorsa. Ama resmen ac ve usumus. Onu eve almak isterdim ama söylediğim gibi korkuyorum.

Evimde olanlari ekmek yemek bi kaba koyuyorum balkonun kapisi kapali. Bildiginiz camdan beni izliyor ben hazirlarken. Actim kapiyi koydum onune. Ama tabiki yemedi ve umudunu kaybedip gitti. Evde süt olmadığı için o kadar üzüldüm ki.

Yarin izin gunum ve onlar icin birseyler yapacagim. Ne olur biraz duyarli olalim aclar usuyorlar. En kötü artik ekmeklerimizi ufalayip koyalim bir yerlere. Mesela benim annem hic bir yemek artigini atmaz hemen assagi indirir, sofra bezindeki ekmek kirintilarini bile camdan silkeler kuslar gorur yer der. Birseyler yapacagim diyorum ama bu karda sokakta hayvan da cok görünmüyor ne yapabilirim sizce.

Bu arada ankara da yasiyorum fikri olan ve benimle onlara yardim etmek isteyen varsa guclerimizi birlestirebiliriz..

Cok uzun ve yazim hatali olabilir k.bakmayin. Fikirlerinizi bekliyorum. Unutmayalım onlar da bir can taşıyor. ..

Su an o kediyi eve almadigim icin cok pisman oldum..

(Amacım size akıl vermek değil. Hem hatirlatmak hem fikir almak.)

Selâm kardeşim ben de hayvanları severim hemde çok , rulo peçetenin kartonuna ince bir tabaka reçel sür sonra da ekmek kırıntısı ile kapla üzerine yapışıyo zaten , ağaç dalına asabilirsin

Selâm kardeşim ben de hayvanları severim hemde çok , rulo peçetenin kartonuna ince bir tabaka reçel sür sonra da ekmek kırıntısı ile kapla üzerine yapışıyo zaten , ağaç dalına asabilirsin

Aaa cok guzel fikir tesekkur ederim bu guzel bilgi icin.

ben kuş besliyorum bugday alip. kediden birsey olmazdi ancak korkuyosan tabiki birsey diyemem.
ayni sehirdeyiz bu arada.
marketten kendine köfte alırken ekstra 1 tane daha al pişir koy kapının önüne, eger apartman musade etmiyorsa ki var öyle cahiller, çöplerin oraya koy . benim de bi ara balkonuma kedi gelmisti, aslında gelme ihtimali sıfır cunku zeminde oturmuyorum, salamla dışarı cıkarmaya calistim, salami yemedi kacti gitti çakal.

Ben kedi bakmaya başlayıp korktugu icin arkadasina veren biri olarak cesaret edemiyorum. Ama köpek sahiplenecegim bakalim ama eve duzenli gidemedigim icin ona da henuz cesaret edemiyorum bebek gibi bakim istiyorlar cunku. Kusum vardi benim de ölünce cok uzulmistum.

Sürekli ev ortaminda bulunamıyorsan, ne kedi ne kuş ne de köpek hicbir evcil hayvanın sorumluluğunu önermiyorum. Onlar biz varken yaşıyorlar, biz yoksak ölürler.

K
Sürekli ev ortaminda bulunamıyorsan, ne kedi ne kuş ne de köpek hicbir evcil hayvanın sorumluluğunu önermiyorum. Onlar biz varken yaşıyorlar, biz yoksak ölürler.

Ailemin yanina da gidiyorum sürekli o yuzden evlenince düşünüyorum aslında. Cok haklısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…