Kendimi çok yanlız hissediyorummmmmmmmmmm istanbulda..!!!!

hazal_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
196
4
34
Merhaba arkadaşlar kendimi çok yanlız hissediyorum. 3 yıl önce kasabada yaşayan biriydim şimdi istanbulda yaşıyorum çok sıkıldım büyük şehirde yaşamaktan insanları çok soğuk ...köyde çat kapı misafirliklerimiz vardı evimizden misafir eksik olmazdı şimdi ise kimse yok koskoca şehirde kalabalık içinde çok yanlızım.. Iyi bir dost arkadaş arıyorum kahve içebileceğim sohbet edebileceğim nasılsın diyebileceğimiz birileri olsa çok sevinirdim ama yok yok yok ..komşular var ama apartmanda çok yaşlı insanlar var onlarla ne konuşabilirimki dii.mi.. 28 yaşında evliyim...1.5 yaşında kızım var...ne yapmalıyım nasıl çevrem olur bilmiyorum fikri olan varmı evde dur dur psikolojim bozuldu..ben fatih deyim..

istanbula aşık olan eşimi bir türlü ikna edip tayinini aldıramadım zonguldağa nasıl ikna edicem başının etini yedim 3 yıldır:))) bana mısın demedi:KK43:((
ya Allah aşkına burada insanlar kalmazki iş imkanları olmasa çünkü yaşanacak şehir değil insanların hapishane gibi 4 duvar arasında kala kala psikolojisi bozulmuş ...geçen gün emirgana gittik eşimle laleleri koklamaya :)) geçebilirmiyiz diye teyzenin birinden yooldan geçerken izin istedim kadın bana bağırıp çağırmaya başladı geççek başka yer bulamadınmı diye....burdan belii değilmi bu nasıl bir insalıktırki ben senden kibarca izin istedim ki bana ters laf sokuyorsun???

dünde emin önüne gittik arabaya bincez kolumda çoçuk hemen girdim sıraya girmeden tamam onlar belki bekliyordur bayadır ama sonuçta kucağımda kızım var ben orda yarım saat bekleyemem yaa hava soğukk geçtim diye sıraya girmedim diye bana bir ters laflar etti kızla tartıştık .dedimki sen kalkıp yerini bana vereceğine ettiğin lafa bak kes sesini dedim en sonunda çünkü çıldırttılar beni..yani bu kadar saygısız insanlar o kadar çokki uysam adımı attığımda insanlarla kavga etcem..insanlar kavga etmek için bahane üretiyorlar yıllardır ist yaşayan insanların psikolojisi de bu kadar olur herhalde dedim hapishane gibi evlerde ...kendi mutsuzluğunun acısını ışardaki insanlardan çıkartıyorlar sanırım...yani ben 3 yılda yoruldum saygısızlarla boğuşmaktan...boşuna dedemiş M.K.ATAATÜRK KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR DİYE sözüm meclisten dışarı çok iyi insanlarda var tabii..
ben sıcak kanlı insanları özlüyorum
insan diyebileceğim insanları özlüyorum...
arkadaşlarımı özlüyorum..
meger benim köyümdeki insanlar ne kadar anlayışlıymışlarda ben görmemişim ne kadar sıcakkanlı yardımsever iyimserlermişlerde ben görmemişim..
gittiğimde onlara teşşekkkürlerimi sunacağım bana insanlığı öğrettikleri için...

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar kendimi çok yanlız hissediyorum. 3 yıl önce köyde yaşayan biriydim şimdi istanbulda yaşıyorum çok sıkıldım büyük şehirde yaşamaktan insanları çok soğuk ...köyde çat kapı misafirliklerimiz vardı evimizden misafir eksik olmazdı şimdi ise kimse yok koskoca şehirde kalabalık içinde çok yanlızım.. Iyi bir dost arkadaş arıyorum kahve içebileceğim sohbet edebileceğim nasılsın diyebileceğimiz birileri olsa çok sevinirdim ama yok yok yok ..komşular var ama apartmanda çok yaşlı insanlar var onlarla konuşuruz ama ne konuşabilirimki dii.mi.. 28 yaşında evliyim...1.5 yaşında kızım var...ne yapmalıyım nasıl çevrem olur bilmiyorum fikri olan varmı evde dur dur psikolojim bozuldu..

işte herkes alıştığını istiyor bende tam tersi. bursadaydım kalabalığa alışmışım. burası çok sakin geliyor. bursayı arıyordum iki ay öncesine kadar ama alışmaya başladım buraya. zamanla alışıcaksın sende çevrende olur :)

Merhaba arkadaşlar kendimi çok yanlız hissediyorum. 3 yıl önce köyde yaşayan biriydim şimdi istanbulda yaşıyorum çok sıkıldım büyük şehirde yaşamaktan insanları çok soğuk ...köyde çat kapı misafirliklerimiz vardı evimizden misafir eksik olmazdı şimdi ise kimse yok koskoca şehirde kalabalık içinde çok yanlızım.. Iyi bir dost arkadaş arıyorum kahve içebileceğim sohbet edebileceğim nasılsın diyebileceğimiz birileri olsa çok sevinirdim ama yok yok yok ..komşular var ama apartmanda çok yaşlı insanlar var onlarla konuşuruz ama ne konuşabilirimki dii.mi.. 28 yaşında evliyim...1.5 yaşında kızım var...ne yapmalıyım nasıl çevrem olur bilmiyorum fikri olan varmı evde dur dur psikolojim bozuldu..

bende istanbulda yasiyodum ama suan baska sehire evlendim orda olsaydim sana yardimci olurdum seninle ayni dertten muzdaribim ben istanbula asigim burda kimsem yok ailemde ayni uzuntuleri bende yasiyorum

bende evlenince farklı şehre yerleştim,zorluğunu biliyorum zamanla alışıyor insan birde sizin şansınız çocuğunuzun olması benim olmadı 7 sene..

bende istanbulda yasiyodum ama suan baska sehire evlendim orda olsaydim sana yardimci olurdum seninle ayni dertten muzdaribim ben istanbula asigim burda kimsem yok ailemde ayni uzuntuleri bende yasiyorum

yaa ne güzel olurduu ALLAH sanada yardım etsin...banada inşalh en kısa sürede çok iyi dost güzel ahlaklı güler yüzlü sıcak kanlı arkadaşlar buluruz..

yaa ne güzel olurduu ALLAH sanada yardım etsin...banada inşalh en kısa sürede çok iyi dost güzel ahlaklı güler yüzlü sıcak kanlı arkadaşlar buluruz..
nefret ediyorim yani burdan ailem yok bi arkadas yok butun gun evin içinde bide hamileyim pskolojim felc bu nedenle istanbulu cok seviyodum kwske orda olsaydim

nefret ediyorim yani burdan ailem yok bi arkadas yok butun gun evin içinde bide hamileyim pskolojim felc bu nedenle istanbulu cok seviyodum kwske orda olsaydim[/QUO

o zaman sende 2 haftada bir gel istanbula
eşime diyorum zonguldağa gidelim yok diyor bu arada eşim öğrtmen onu nasıl ikna edebilirim.??? çünkü o da istanbul aşığıı neresine aşıksa:)))

nefret ediyorim yani burdan ailem yok bi arkadas yok butun gun evin içinde bide hamileyim pskolojim felc bu nedenle istanbulu cok seviyodum kwske orda olsaydim[/QUO

o zaman sende 2 haftada bir gel istanbula
eşime diyorum zonguldağa gidelim yok diyor bu arada eşim öğrtmen onu nasıl ikna edebilirim.??? çünkü o da istanbul aşığıı neresine aşıksa:)))
Hamileyim ondan gelemiyorum cnm bende ikna edemiyorim burda elinden geldigi kadar bana arkadas oluyo elinden geleni yapiyo ailesi burda sen gel antalyadayim :)

X