Kendimi beğenmiyorum.

Son Edebiyat

Yolunda gitmeyen şey imtihanındır
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
658
444
36
Evet.aynen öyle burnumu beğenmiyordum yaptırdım ama istediğim gibi olmadı yamuk ve büyük oldu revizyonlarda 15 binden başlıyor.Yüzüm dolgun etli elmacık kemiklerim hiç yok dudaklarım çok küçük hem yüzüme göre çok küçük hem de ince dolgun değil hadi doldursam enden nasıl genişleticem.Kaşlarımda düşük Güzel görünmek istiyorum bu kusurlar yüzünden foto çekmek bile istemiyorum.27 ime giriyorum

kendınızle ugrascagınıza baska seylerle ugrassanız, hem cırkın oldugunuzuda nerden cıkarıyorsunuz, bırakın baskaları karar versın sız degıl... kendınızle barısık olun lutfen
estetıge karsıyım saglık açısından gerekmedıkce...

Insanlar bu konuda ne diyor? Aslinda sizin ne dediginiz degil cevrenizin ne dedigi önemli. .

Göz kapaklarımda fazlalık, göz altlarımda torba var, dişlerim yamuk, ağzım küçük, dudaklarım ince, Elmacık kemiklerim yok gibi,saçlarımın yüzüme yakın kısımları seyrek ve Kısmen kel, cildim boZuk, Yağlı ve Gözenekli. kaşlarım seyrek ve kısa, göğüslerim küçük, belim göbeğim falan kıllı,
25 yaşındayım. Bla bla bla... Öleyim ben o zaman???
Inceledikten sonra herkeste o kadar çok kusur var ki.
Ama ben aynaya baktığımda %90 çok mutluyum.
insanda daha önemli dert olmayınca heralde böyle aynaya bakıp bakıp dertleniyor. Kendimi en çok sıkı spor yaptığımda beğeniyorum. 40 km bisiklet veya 15 km yürüdüğümde benden Güzeli yok. 50 km bisiklet sürsem veya şöyle hafiften baklavalarım olsa kendimi daha güzel hissedeceğim.
Kendini daha güZel hissedecek bir şey bul. Makyaj olur giyim olur spor olur hobiler olur vs vs. Yoksa kendinle uğraşarak Ömür Geçmez.

Takıntı yaptım bunları işte mutlu bi şekilde fotoğraf çekmek istiyorum etrafımdan kimse bana bunları söylemedi ama ben öyle olduğumu biliyorum

bunun sonu var mı?ya kendinizle barışacaksınız ya devamlı mutsuz ,kompleksli bi insan olarak hayatınıza devam ediceksiniz. gördüğünüz gibi burnunuzu yaptırmışsınız ama değişen bişey yok. çünkü olay burun,diş, kaş göz değil.

ben aynı duyguları 16-19 yaş arasında yaşamıştım. ismimi beğenmiyordum, burnumu beğenmiyordum. sivilcelerim çıkıyordu yüzüm eğik gezerdim.yaşamayı sevmiyordum.ki biz buna sanatçı/şarkıcı gülbenin soyismi çağı diyoruz. çok fazla zaman geçmedi şuan 21im pürüzsüz cildim yok burnum hokka değil ama kendimi biliyorum tanıyorum ya var mı ötesi.insanların gözlerine çok rahat bakıyorum onların izlerimle ilgili ne düşündükleri aklıma gelmiyor. sizi de böyle düşündürecek şeyler yapmanız gerek..

27yaşındaki bi insan kendini ciddi anlamda tanıyabilir her durumda. atıyorum en basitinden saçlarını düzleştirip kaşlarına şekil verdiğinde bile bi değişiyosun bunun farkında olabilirsin hani.. Dene, yap. beden senin tercih senin. yaptırdım en iyi doktora burnumu da istediğim gibi olmadı larla geçiştirme..

Birşeyler yapıyorum zaten saçımı boyatıyorum yeni kıyafetler almaya çalışıyorum ama sanki hiç bir yaptığım tam anlamıyla olmuyor beceremiyorum istediğim gibi

Birşeyler yapıyorum zaten saçımı boyatıyorum yeni kıyafetler almaya çalışıyorum ama sanki hiç bir yaptığım tam anlamıyla olmuyor beceremiyorum istediğim gibi

fiziki açıdan sorununuz var mı, kilo problemi. yoksa sadece yüze mi taktınız burun vs.

Allahım soruya bak

Dudaklarini doldurtabilirsin oldugu kadar. Simdikinden daha buyuk durur.en azindan. Eger bu kadar taktiysan dene bence. Olmadi kisa sureli denemek icin dolgu yaptir begenmezsen bir daha yaptirmazsin. Kaslarini da kaldirtabilirsin bunlar olmayacak seyler degil. Mesela cilt bakimina falan gidin varsa cilt kusurlarinizi tedavi ettirin. Bazilari elestiriyor ama insan kendini begenmeli. Baskalarinin beğenmesi yada begenmemesini takmamali asil. Kendinizi fazla incelemeyin. Ne kadar incelerseniz o kadar kusur bulursunuz. Basit ama sizi tatmin edecek seyler yapin. Bicak altina yatmaniza gerek yok. Ufak dokunuşlarla cok iyi sonuçlar alabilirsin.

Profil fotoğrafındaki kızın da emin ol çok kusuru var beğenmediği eğer kendini incelerse.

Düzeltebileceğin bir şey yok düşünce yapın dışında. O yüz senin, seni herkesten farklı kılan seni eşsiz yapan senin yüzün o. Kabul et onu aynı taraftasınız siz.

etrafındaki insanlar ne diyor yüzüne bişey mi vuruyorlar ççirkinsin mi diyorlar ne oluyorda böyle çirkin olduğunuza karar veriyorsunuz anlamadım ki

Benimde kaşlarım düşüktü. Alttan aldırtıp üstten uzattım hep. Valla 2 senemi aldı neler nele yaptım. Sizede anlatabilirim isterseniz. Şu an çok çok iyi eski durumuna göre. Olmadı kaş ektirin. Şu an kaşlarımın hemen altına beyaz far sürüyorum üst boşluklarada kurşun kalem sürerim hafif normal gibi. Eski resimlerimle şu an dağlar kadar fark var vallahi. Kaşlar önemli. Sonra yüz yogası yapabilirsiniz. Yüzünüzdeki dolgunluk fazlalık erir. Dudak kalemi kullanabilirsiniz.

Ben kendini oldugun gibi kabullen tarzi yorumlara katilmiyorum. Burada yazmislar kendinle ugrasacagina baska seylerle ugras diye. Hayir kesinlikle katilmiyorum. Ben de 4 tane estetik ameliyat gecirmis bi bayanim. Her insanin dunyasi oncelikle kendiyle baslar. Bakin resmi yapistirdim soldaki 5 sene onceki halim sagdaki de simdiki. Estetiklerimden hic pisman olmadim bu yaz bi de orumcek agi estetigi yaptircam.

Sana tavsiyem kilon varsa once kilo ver cunku kiloluyken yuz cok ablak duruyo ne yaparsan yap guzel durmuyo. Kilo verdikten sonra git bi estetikciye inan bana yapilacak o kadar cok sey varki hayret edersin. Dudak doldurmaktan goz alti torbalarini aldirmaya, kaslari kaldirmaya kadar estetikci sana zaten tavsiyede bulunur

Eklentiler

• evrim.png
    368,4 KB · Görüntüleme: 103
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…