Kendimden tiksiniyorum

rosarosy

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
119
215
Merhaba herkese. Ben beyaz tenli bir insanım. Fakat özel bölgem koyu renkte. Gerek bu siteden olsun gerek başka sitelerden olsun okadaar çok yazı okudumki, ve denediğim şeyler oldu ama nafile. Tüy vs yok lazer yaptırdım. Patates/limon suyu, kese, hiçbirşey yardımcı olmadı. Çözümü olan varmı?

Son düzenleme:
Bir marka var o çok iyi denenmiş onaylanmış ama marka vermek yasak özelden yazarsam sıkıntı olur mu Mune

Dr Royal bir ürünü var beyazlatma gerçekten çok iyi paranı çöpe atmazsin ben şahsen çok memnun kaldım denemelisin Instagram'da hesabu var

Bir marka var o çok iyi denenmiş onaylanmış ama marka vermek yasak özelden yazarsam sıkıntı olur mu Mune
Yazmışlar sağ olsunlar da ben de yineleyeyim, amaç reklam yapmak değilse link vb vermeden ürün ismi, marka yazmak yasak değil, buradan yazabilirsiniz

Birincisi fıtrat olarak
Hahah iyi güldürün ama nebilim kendimi bu düşüncelerden alıkoyamıyorum. Sanki herkes perfect bi ben tuhafım gibi
birincisi fıtrat olarak o senin seçimin değil ikincisi evlilik öyle basit şeyleri sorun edecek kadar sıradan bişey değil Emin’im ki tek öyle olan sen değilsin boş yere takıyosun daha mühim şeyler var hayatta İlla da yok diyorsan bal dene

Teşekkür ederim motive ettiğin için

Erkeklere olsun da kara ak çok fark etmiyor be bacım
Benim de öyle değil önceden biraz takiyordum sonra dedim yav ben insanım her şeyim mükemmel olamaz bu da böyle ne yapayım. Kabullendim hiç strese girmedim eşim de hiç konusunu bile açıp niye böyle demedi.

Hormonlar genital bölgede koyuluğa sebep oluyor. Baktırdınız mı hiç hormonlarınıza? Tabi çevresel faktörler de var hava almaması, ağda yapılması, kilodan bacak arasındaki sürtünme dolayısıyla da kararma olur. Hatta hamile kadınlarda genital bölge esmerleşiyor. Birçok faktör var.

Çok kafaya takıyorsanız lazerle beyazlatma deneyin. Birkaç tonluk bir koyuluksa anormal olmadığını bilin. Genital bölge genelde tenden daha koyu olur.

Yani çogu insanın öyledir kimsenin yüzüyle özel bölgesi eşit beyazlıkta olucak diye bişey yok, çok önemsenecek bir durumda değil temiz olmanız yeterli.

Güzellik merkezinde beyazlatma yaptırabilirsin birde bu çok normal bi durum bu sebeple tiksinme veya boşanma sebebi yapması karşındakinin salaklığı olur

Benim de öyle ve takıyorum ister istemez. Lazere gittiğimde lazerdeki kadın da şaşırmıştı. İnsülin direnci var bende onla alakalı benimki belki sizde de vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…