kendim kaşındım biliyorum...

ben de kıskançlığım yüzünden sevgilime hayatı dar ettim ve şu an kopma noktasındayız maalesef :'( çok pişmanım o kadar çirkeflik yaptığım için ama yine de kendi kendime haklı olduğumu düşünüyorum ama herşey düzelirse eğer ne kadar içim içimi yese de belli edemem

bende senin gibiyim bazen ağlıyorum karşısında ya böle yaparsan ya şöle yaparsan diye sürekli komple teorileri kuruyorum onuda üzüyorum nolcak bilmiom inşallah kurtuluruz

canım buarada kıskançlığın komplo teorilerin çirkeflik derecesindemi??
benim öle değil sesizce sakince diyorum ben böle böle yapmandan korkuyorum diye o da teselli veriyo kapanıo konu çirleflik derecsinde olması iyi değil tabi

cnm bir kere arkadaşın çok sabırlı.demekki seni gerçekten seviyor.yoksa erkek milleti çok sıkıya gelmez.kendine telkinler ver ben onun için çok değerliyim.ben ona nasıl ihanet etmiyorsam oda bana etmez gibi.hem bırak birazda o kıskansın seni yabancı ellerdesin.ama lütfen kıskansan bile mümkün olduğunca ona yansıtma.sonradan hem kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıp şımarıyorlar yada çok bunaltırsan ortadan kayboluyorlar.güven dünyadaki en güzel duygulardan biri.bunu zedeleyecek bişey yapmış olsa anlıycam.varsayımlarla çocuğa dünyayı dar etme.mutlu huzurlu bol güvenli günlera.s.

bence boşuna kendini heba ediyosun
bir arkadasımda böle yapmıstı sonuç pek iyi olmadı
yani öle bişiki sadece iki erkek arkadasını deil benide kaybetti

ayrıca bişi daha
inan bana ne kadr özgür bırakırsan o kadr seviyomuş erkekler
bende bir kez hata yaptım ve bunu tecrübemle ögrendim
şimdi güvenli bir birlikteligim var
gözü benden baskasını görmüyo
bir kıza baksa dahi benden saklamıcagını bildigim biriyle beraberim
bence çok güzel bir karar vermişsin onu düşünmen güzel olmuş
birlikteliginizin saglıgı adına cok sevindim

canım sanırım akrep burcusun.anne ve babanı dahi kıskanıyosan bu böyledir.ya da yükselenin akrep.bende bi akrep var 4 yaşında aynı sen.şimdilik erkek arkadaşı yok ama ilerde olunca vay o oğlanın haline.çocuk çok severse sesini de çıkaramaz hayatı mahvolur.sevmemelerine de imkan yok.inan Allah bağışlarsa manken gibi.sarışın,yeşil gözlü taş bebek.4 yaşında boy 1.15 veya 17.bunu yenmen çok zor.yaradılış.ama tavsiyem seni bu kadar çeken bi adamı kaybetmemek adına sık dişini.çünki her erkek bu kadar baskıya dayanamaz

Benim tanidigim akrepler hic biri kiskanc degil:))))
Demekki buda kisiden kisiye degisiyor:)))

böyle kıskaçlık ilişkinize zarar vermez mi :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…