Kendilinden düşüş olduktan sonra gelen kanama adet kanaması mıdır ne kanamasıdır?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
553
-1
23
Doktora sordum filan içinde bir parça bir şey kalmış mi diye o da yok dedi yoktur değil mi?
Bu kanama adet kanmam gibi oluyor öyle akıyor azda değil çokta değil belim var karnım hafif sızlıyor krmap var
Zaten ilk baktimda pıhtı şekilde geldi ilk iki gün ondan sonra normal kanama gibi oldu

olsa görürdü zaten muayene olduysan sıkıntı yok geçmiş olsun tekrarı olmasın inşaAllah düşüğünün

Benim ilaçla düştü anestezi uygulanmadı. Bugün 5. Gün diyebilirim. çok yoğun değil normali budur diye düşünüyorum

Benim ilaçla düştü anestezi uygulanmadı. Bugün 5. Gün diyebilirim. çok yoğun değil normali budur diye düşünüyorum
Bende çok şükür ilaçta almadım kendilinden düştü diye düşünüyorum doktora da paraca filan varmı dedim oda yok dedi inşallah yalan söylemiyor dur kadının bir şeyden anladığını sanmıyorum çünkü 15gun sonra geri gideceğim başka doktora muayene için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…