Kendiliğinden hamile kalmak nasıl bir his

Hamile kalmadan önce öğrendiğimde ortalığı yıkar salya sümük ağlarım sandım. Hamileliğimi yolda yürürken hastaneden gelen tahlil sonucuyla öğrendim. Yanımda annem vardı, ne oldu dedi hamileymişim diyebildim. Eşime hamile olduğumu söyledim ufaktan gözümüz doldu sarıldık ettik. Ancak düşündüğüm gibi dünyayı yılmadım. Belkide gerçekten hamile olduğumdan emindim, tahlil sonucuyla kesinleşti o yüzden net duygu elde edemedim

2 nokta atışı biri kazara hamile kaldım.
İlk ikisi direkt beklemeye aldim kendimi hazırladım.
Son hamileligimde 3 ay kendime gelemedim.

Yaaa cidden bende bunu aşırı merak ediyorum. Nasıl bir şey acaba? Noluyo mesela? Ne hissediliyor? Sürpriz waaooww hiç beklemiyordum demek nasıl bir şey 🤷‍♀️ ben buraya bir sürü merak sorusu yazabilirim şuan 🥴
Sürpriz olmuyor açıkçası. Zaten gebelik için uğraşıyorsa çift her ay hep hamilelik ihtimali var. Ben şok olurum sanmıştım ama olmadı sanki normal bi haber almış gibiydim

Hamile kalması zor insanlar için yinede surprizli son olur canım 🤲🫶🍒🥰
Benim için doktorlar anca tedaviyle hamile kalırsın diyorlardı ve ben doğal yolla hamile kaldim..hatta ben o ay hiçbir şey için uğraşmadım dikkat etmedim zaten olmaz kafasindaydim.. reglim gecikince de düzensiz zaten sürekli gecikiyor dedim 🤦🏻‍♀️ hatta testte çift çizgiyi görünce test kesin bozuk dedim siz düşünün 🤣 ikinci gün sabahına iki tane test yapıp ikisinde de çift çizgiyi görünce saatlerce ağladım... sonrasında kanda da çıkınca evet dedim ben hamileyim yani hamileymisim 🥲 hamile olduğumu o zamana kadar hissetmiyordum takı bebegimin kalp atışını duyana kadar..şimdi ise 10 haftaligiz..Rabbim isteyen dileyen bakabilecek olan herkese hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın.. inşaallah sizlerde tez zamanda güzel haberler alırsınız ❤️

Benim için doktorlar anca tedaviyle hamile kalırsın diyorlardı ve ben doğal yolla hamile kaldim..hatta ben o ay hiçbir şey için uğraşmadım dikkat etmedim zaten olmaz kafasindaydim.. reglim gecikince de düzensiz zaten sürekli gecikiyor dedim 🤦🏻‍♀️ hatta testte çift çizgiyi görünce test kesin bozuk dedim siz düşünün 🤣 ikinci gün sabahına iki tane test yapıp ikisinde de çift çizgiyi görünce saatlerce ağladım... sonrasında kanda da çıkınca evet dedim ben hamileyim yani hamileymisim 🥲 hamile olduğumu o zamana kadar hissetmiyordum takı bebegimin kalp atışını duyana kadar..şimdi ise 10 haftaligiz..Rabbim isteyen dileyen bakabilecek olan herkese hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın.. inşaallah sizlerde tez zamanda güzel haberler alırsınız ❤️
Maşallah, muhteşem 🥰💜🍒🍒 rabbim herkese böyle mucizeler nasip etsin inşallah canım benim 🤲💜🥰🍒🍒 ne güzel bir şey yaşamışsın. Bende yaşasam hadi canım imkansız olamaz derdim 🤣🤣 ama olmaz diye bir şey yok çok şükür 🤲🥰🍒🍒 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 🤲🥰🥰🍒🍒🍒🫶😘

Sürpriz olmuyor açıkçası. Zaten gebelik için uğraşıyorsa çift her ay hep hamilelik ihtimali var. Ben şok olurum sanmıştım ama olmadı sanki normal bi haber almış gibiydim
Valla her ne kadar her ay denesen de yine de öğrendiğin o an çok başka oluyor bi sütü duygu yaşıyorsun bile isteğe yapıyorsun ama analık işte o anda başlıyor herşey :)

Maşallah, muhteşem 🥰💜🍒🍒 rabbim herkese böyle mucizeler nasip etsin inşallah canım benim 🤲💜🥰🍒🍒 ne güzel bir şey yaşamışsın. Bende yaşasam hadi canım imkansız olamaz derdim 🤣🤣 ama olmaz diye bir şey yok çok şükür 🤲🥰🍒🍒 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 🤲🥰🥰🍒🍒🍒🫶😘
Amin inşallah teşekkür ederim ❤️ gerçekten bu duygu çok farklı orda çift çizgiyi görmek, kalp atışını duymak.. ümidinizi hiç bir zaman yitirmeyin..bol bol dua edin..rabbim hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah..🌸🐣

X