Makyaj Ürünleri kemikli buruna makyaj önerisi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

able210

düşmez kalkmaz bir allah.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
2.628
9
kızlar hepiniz çok ustasınız makyaj konusunda bayılıyorum size
ustalığınıza dayanarak yardım istiyorum sizden..
benim burnum kemikli fazla kavis durmuyor ama ortada geniş bir kemik var burnumun ucunun da hileyle daha kalkık durmasını istiyorum..lütfen bana makyaj hilelerini gösterirmisiniz ...benim gibi kemikli burundan müzderap çok çok kişi var diğer kişilerede yardımcı olmuş oluruz lütfen lütfen lütfen yardım bekliyorum sizlerden...

Bu kadın çok iyi göstermiş. İngilizce bilmiyorsan bile sorun yok sadece el hareketlerini izle. Çok iyi gösteriyor. Kadının burnu küçük ama sen bunu kendinde denersen iyi sonuç alacağına eminim. :KK66:)

[video=youtube;2UqnB3yGuCE]http://www.youtube.com/watch?v=2UqnB3yGuCE[/video]

Ve nette şöyle bir şey yazı var ki doğru zaten. Kemikli burun için;
Burundaki kemiğin üzerine koyu renk fondöten ve pudra sürülür. Bu sayede koyu renkle kemikli kısım geri plana alınır. Videodaki daha ince göstermek adına. Sen onu kemiğine sürerek yapabilirsin.

Daha kalkık durması için de burun ucuna ten renginden daha koyu bir fondöten sürüp dağıtmalısın.

Son düzenleme:
teşekür ederim:)
evet çok güzel yaptı peki ben tam tersinimi yapıcam onun koyu renk sürdüğü yerleri kemiğin üstüne sürcem açık rengide koyu renk sürdü yere mi sürücem yani yanlara..geçende bi deneyeyim dedim beceremedim sanırım çok tuhaf oldu burnum ya :KK1:

teşekür ederim:)
evet çok güzel yaptı peki ben tam tersinimi yapıcam onun koyu renk sürdüğü yerleri kemiğin üstüne sürcem açık rengide koyu renk sürdü yere mi sürücem yani yanlara..geçende bi deneyeyim dedim beceremedim sanırım çok tuhaf oldu burnum ya :KK1:

canım burnunda şikayet ettiğin ksımı daha koyu tutmaya calsı begendigin yerlerin rengini ise dah aacık tonlarda tut burnunun uç kısmını kalkık istiyorsan kotu renk kullan süngerle yedir hayatım işe yarayacaktır :KK16:

canım burnunda şikayet ettiğin ksımı daha koyu tutmaya calsı begendigin yerlerin rengini ise dah aacık tonlarda tut burnunun uç kısmını kalkık istiyorsan kotu renk kullan süngerle yedir hayatım işe yarayacaktır :KK16:

canım heryerde böle okuyorum koyu renk olayını ama geçende yaptım çokçirkin oldu daha büyük göründü burnum sanki...beğendiğim yeri yokki burnumun ön plana çıkarimm:KK1:

canım heryerde böle okuyorum koyu renk olayını ama geçende yaptım çokçirkin oldu daha büyük göründü burnum sanki...beğendiğim yeri yokki burnumun ön plana çıkarimm:KK1:

oyyh deme öyle ama kadın ne olursa olsun güzeldir :)

X