Kemik ödemi mi yoksa çöküklük mü?

damaged lemon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.812
7.677
Ameliyat olalı 1,5 ay oldu. Yaklaşık bir aydır fark ettiğim bir durum var. Burnumun sağ tarafındaki kemikte bir şişlik gözüküyor. Fakat, burnumu sürekli incelemem sonucu, kemikteki bu "şişlik" olarak gördüğüm yerin altındaki kıkırdağın fazla alınmış olabileceğini düşünmeye başladım. Sürekli baktığım için tam anlayamıyorum, lütfen bakıp bana bir fikir verebilir misiniz?

Sorum şu; sizce burnun sağ tarafında, yukarıdaki kemik mi şişik, yoksa onun altındaki kıkırdak mı çökük, fazla alınmış? Bu görüntü neden oluşmuş olabilir?

Not: doktoruma sordum, ama emin olamıyorum, sizin de fikrinizi almak istedim.

Burun delikleri ve kanatlarında da asimetri var. Aslında burun ucum bütün olarak sol tarafa doğru eğri, sağ kanattaki yayvanlığın filan da o yüzden olduğunu düşünüyorum. Belki de bahsettiğim bu problem de o eğrilikle alakalıdır, emin olamıyorum.

Eklentiler

• IMG_20220713_001020_821.jpg
    IMG_20220713_001020_821.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 538
Son düzenleme:
Merhaba ayninsey bende de var 1 ay oldu ameliyat olalı 2 gün önce mercimek tanesi kadar bişey çıktı burnumda doktora sordum kemik ödemi dedi bana masajla geçermiş doktorunuz size ne dedi

Çökük var. Benimde öyle oldu 2014te yaptırmıştım düzelmiyor malesef tekrar yaptırmak gerekli cesarette edemiyorum herkes belli değil desede fotoğraflarda belli oluyor benimde

O çıkıntı var diye mi çökük duruyor orası, ben de emin olamadım. Ameliyat olmak dert, sonrasında ortaya çıkanlar ayrı dert. Nedir bu ya...

Ameliyat olalı 1,5 ay oldu. Yaklaşık bir aydır fark ettiğim bir durum var. Burnumun sağ tarafındaki kemikte bir şişlik gözüküyor. Fakat, burnumu sürekli incelemem sonucu, kemikteki bu "şişlik" olarak gördüğüm yerin altındaki kıkırdağın fazla alınmış olabileceğini düşünmeye başladım. Sürekli baktığım için tam anlayamıyorum, lütfen bakıp bana bir fikir verebilir misiniz?

Sorum şu; sizce burnun sağ tarafında, yukarıdaki kemik mi şişik, yoksa onun altındaki kıkırdak mı çökük, fazla alınmış? Bu görüntü neden oluşmuş olabilir?

Burun delikleri ve kanatlarında da asimetri var. Aslında burun ucum bütün olarak sol tarafa doğru eğri, sağ kanattaki yayvanlığın filan da o yüzden olduğunu düşünüyorum. Belki de bahsettiğim bu problem de o eğrilikle alakalıdır, emin olamıyorum.
Bence ödem , zamanla düzelir görüntü gayet güzel..

Aynı durum kardeşimde var 1 ay oldu

Eklentiler

• IMG_20220719_003038.jpg
    IMG_20220719_003038.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 452
X