Saç Bakım Ürünleri Kel kalacam ltfen fikir verin

Diana

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
153
105
50
arkadaşlar 34 yaşındayım saçlarım döküle döküle yakında bitecek en son doktorum revivogen losyon ve şampuanı önerdi kullanan var mı?lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız?:enbuyukkk:

ben bioblas şampuan kullanıyorum saçlarım nerdeyse hiç dökülmüyor eskiden avuç avuç dökülür evde her yer benim saçlarımla dolu olurdu kullanmanı öneririm.

minoksidil adında bir losyon var .Kardeşimin saçı çok dökülmüştü çok iyi geldi

haftada bir sarımsak yağıyla maske yapın saçınıza. emin olun yen saçlarınız çıkmaya başlayacak ve olan saçlarınız dökülmeyecek...

saç dökülmesiyle 1 yıl uğraşan ve kapısını çalmadığı doktor kalmayan bir insan olarak dıştan ne yaparsanız yapın sürün edin boş inanın boş ben bizzat yaşadım bir doktora gidip kan tahlili yaptırın dermatolog öneririm bir vitamin eksikliğiniz yada yakın zamanda doğum yaptıysanız kansızlık demir vs eksikliğinden dökülüyor olabilir ama burda çaresini bulamazsınız mutlaka doktora gidin sorununuz halledilcektir.

Badem yağını önermişti kuaförüm.Birde eczanede satılan vitaminler varmış saça uygulanan..............

doktora gittim demir eksikliği var ve sürekli demir ilaçları kullanıyorum ama düzelmiyo saçlarım psikolojim bozuldu dermatoloğa gittim revivogen losyon ve şampuan önerdi ama çok pahalı olduğu için bi de sonuçtan emin olmadığım için almadım ama artık deniycem mecburen.revivogen kullanan yomuuu????

aynı benim sorunum bende diyet yaptığım için kansızlığa bağlı demir eksikliği çıkmıştı 1 yıl olcak düzenli beslenmeye başlayınca saç dökülmem azaldı ama az miktarda olsada dökülüyor yine taramadan oda gececek zaman herşeyin ilacı içten beslenmene özen göster gerisi gelir.yerimseniben

arkadaşlar 34 yaşındayım saçlarım döküle döküle yakında bitecek en son doktorum revivogen losyon ve şampuanı önerdi kullanan var mı?lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız?:enbuyukkk:

benim tavsiye edebileceğim tek şey HC herbal hair die bi bitkisel yağ ben internetten sipariş verdim fiatı 45 ytl gibi bişey ama mükemmel sonuç alıyorsunuz saçlar hem daha hızlı uzuyor ve dökülen yerlerden tekrar saç çıkıyor ben 1 aydır kullanıyorum çok memnun kaldım alnımın iki yanında açılma vardı saçlarım dökülmüştü ve HC yi kullanmaya başladığım andan itibaren o bölegelerde saçlarım çıktı ve saçlarım o kadar çabuk uzamaya başladıki kuaförüm bile hayret etti normalde bizz bayanlar dip boyalarımızı 1-1,5 ay gibi birzamanda tekrarlarız ve benim sadece 2 haftada dip boyam gelmişti ayrıca bu HC ürününü gece yatarken kaşlarıma ve kirpiklerimede sürüyorum kirbiklerimde aşırı bir uzama ve kaşlarımda dolgunluk başladı umarım yardımcı olabilmişimdir...Sadece bitkilerden yapılan bir yağ olduğu için hiç bir yan etkisi yoktur...

Revivogen nedense Lacinia saç losyonundan iki maddeyi alıntı yapmış fakat Lacinia saç losyonunun içeriği çok farklı. Dünyada ilk kez yeşil çay ve EGSC maddesini ve folik asiti formülünde kullanan Lacinia losyon, erkekler kadar kadınların da güvenle kullandıkları etkili bir ürün. Ayrıca şampuanını kullanan kadınlar saçlarında şampuanı 2 dakika tuttuktan sonra yıkadıklarında saç çıkardığını da ifade ediyorlar. Ben Amerika'da öğrenim gürdüğüm yıllarda Lacinia kullanmaya başladım ve saç sorunum yok oldu. Hala haftada bir iki kez kullanıyor ve saçlarımı da lacinia şampuanla yıkıyorum. Günde iki kez losyonu kullandığımda ise yeni saçların çıktığını tespit edebiliyorum. Tek sorun eczacım da her zaman bulamıyorum ben söyleyince yarım saat içinde getirtiyor bu yüzden ürünü bulunduran başka eczanelere gitmek durumunda kalıyorum. Bugüne kadar rogein revivogen ve bir sürü başka üürünler ve kocakarı tavsiyesi bitkileri yağları kullandım fakat etkili olmadı. Bu arada beslenme ve stres durumunuzu da mutlaka kontrol edin doğal vitaminler almaya bakın. Laciniacosmetic.com sitesinde bile bulamazsınız bu verdiğm bilgileri :)

Revivogen nedense Lacinia saç losyonundan iki maddeyi alıntı yapmış fakat Lacinia saç losyonunun içeriği çok farklı. Dünyada ilk kez yeşil çay ve EGSC maddesini ve folik asiti formülünde kullanan Lacinia losyon, erkekler kadar kadınların da güvenle kullandıkları etkili bir ürün. Ayrıca şampuanını kullanan kadınlar saçlarında şampuanı 2 dakika tuttuktan sonra yıkadıklarında saç çıkardığını da ifade ediyorlar. Ben Amerika'da öğrenim gürdüğüm yıllarda Lacinia kullanmaya başladım ve saç sorunum yok oldu. Hala haftada bir iki kez kullanıyor ve saçlarımı da lacinia şampuanla yıkıyorum. Günde iki kez losyonu kullandığımda ise yeni saçların çıktığını tespit edebiliyorum. Tek sorun eczacım da her zaman bulamıyorum ben söyleyince yarım saat içinde getirtiyor bu yüzden ürünü bulunduran başka eczanelere gitmek durumunda kalıyorum. Bugüne kadar rogein revivogen ve bir sürü başka üürünler ve kocakarı tavsiyesi bitkileri yağları kullandım fakat etkili olmadı. Bu arada beslenme ve stres durumunuzu da mutlaka kontrol edin doğal vitaminler almaya bakın. Laciniacosmetic.com sitesinde bile bulamazsınız bu verdiğm bilgileri :)

DıĞER BıR ARKADAŞA VERDıĞıM YANITI SıZLERE DE FAYDALI OLUR DıYE BURAYA ALINTI YAPTIM:
Kardeşimde saç kıran oluştu Lacinia diye Amerika'dan ithal edilen bir markayı tavsiye ettiler ve saç kıran derdini halletti. Kepeklenme konusunda da Lacinia'nın iyi olduğunu bana tavsiye eden arkadaşım, ayrıca Lacinia losyon ve şampuanının da saç dökülme sorunu olanlarda çok etkili olduğunu ve ailece kullandıklarını söyledi. Şebnem arkadaşıma buradan teşekkür ediyorum.
Ülkemizde bir çok kozmetik ürünler merdiven altı denilen bir şekilde imal ediliyormuş hatta bunların arasında çokca reklam edilenler de var. Lütfenaldığınız ürünlerin etiketine bakın açıkça ne olduğu belli olmayan bir madde varsa eczacınıza sorun eczacınız da açıklayamıyorsa o ürünü kullanmayın. Yurt dışından ithal edilen ürünlerin etiketlerinde mutlaka ana ve yan maddeler belirtiliyor yerli ürünlerde ise ne hikmetse, örneğin formül bilmem kaç ibaresi yer alıyor. Peki kardeşim formül bilmem ne ne içeriyor dediğiniz zaman eczacınıza size açıklamıyorlar diye yanıt veriyor. Yada vitaminler sayıyor. O zaman neden açıklamıyorlar ki? Örneğin ünlü bir ürünün içeriğinde bakla suyu olduğu söyleniyor. Bakla alerjisi olanlarda favaism alerjisi yapan bakla, çok ağır yan etkiler meydana getiriyor. Favaism Akdeniz ülkelerinde yaşayan insanlar arasında özel bir enzime sahip olanlarda baş gösteriyor ve bu enzimi taşıyanlar ülkemizde oldukça fazla. Örneğin kafasına bakla suyu içeren ürünü süren ve favaism alerjisi olan kişinin aklına yan etkinin saç ürününden kaynaklandığı gelmiyor. Dışarıdan uygulanan ürünlern yan etkisnin olmadığı düşüncesi yanlış. Bazı maddeler var ki cilt kanserini körüklüyor. Bu maddeerden biri baryum sulfat ve genellikle ülkememizde tüy dökücü ve tüy inceltici ürünlerde kullanılıyor ve de hamam otu olarak bilinen bu maddenin ürünün içeriğinde olduğu da etiketinde belirtilmiyor. Sağlık bakanlığımız ve eczacılık genel müdürlüğü eleman sıkıntısından gerekli denetimi yapamıyormuş mutlaka kullanıcılardan şikayet gitmesi gerekiyor. Baryum sulfat solunum yoluyla alındığında ise gırtlak kanserine yol açıyor. Bitkisel olarak satılan yerli ürünlerin içinde bitki maddelerinin hangi oranda kullanıldığı belli değil. Örneğin beta ceroten havuçta bulunur. Bazı firmalar havuç yağı satıyorlar bazı sorunlar için ve fazla miktarda uygulanan beta ceroten kanseri körüklüyor. Az miktarda alınan ise kanser oluşumunu engelleyebiliyor. Zeytinyağı da aynı..... Sağlık bakanlığından satış izni alınmış diye illede o ürün zararsız değildir. Zararlı olduğunu kullananlar zaman içer,isinde görüyor ve ancak şikayet ettiklernde konunun üzerne gidiliyor.... Kadfınlar Klubune yeni katıldım ve amcam yut dışında yaşayan ünlü bir doktor. ONdan aldığım bilgileri burada sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Sorusu olanlar yazarsa bilgiyialarak burada paylaşabilirim. Saygılar hepinize sevgiler.
Fatma Oner

DİĞER BİR FORUMDA YAZDIĞIM MESAJIMI FAYDALI OLUR DİYE ALINTI YAPTIM:
Kardeşimde saç kıran oluştu Lacinia diye Amerika'dan ithal edilen bir markayı tavsiye ettiler ve saç kıran derdini halletti. Kepeklenme konusunda da Lacinia'nın iyi olduğunu bana tavsiye eden arkadaşım, ayrıca Lacinia losyon ve şampuanının da saç dökülme sorunu olanlarda çok etkili olduğunu ve ailece kullandıklarını söyledi. Şebnem arkadaşıma buradan teşekkür ediyorum.
Ülkemizde bir çok kozmetik ürünler merdiven altı denilen bir şekilde imal ediliyormuş hatta bunların arasında çokca reklam edilenler de var. Lütfenaldığınız ürünlerin etiketine bakın açıkça ne olduğu belli olmayan bir madde varsa eczacınıza sorun eczacınız da açıklayamıyorsa o ürünü kullanmayın. Yurt dışından ithal edilen ürünlerin etiketlerinde mutlaka ana ve yan maddeler belirtiliyor yerli ürünlerde ise ne hikmetse, örneğin formül bilmem kaç ibaresi yer alıyor. Peki kardeşim formül bilmem ne ne içeriyor dediğiniz zaman eczacınıza size açıklamıyorlar diye yanıt veriyor. Yada vitaminler sayıyor. O zaman neden açıklamıyorlar ki? Örneğin ünlü bir ürünün içeriğinde bakla suyu olduğu söyleniyor. Bakla alerjisi olanlarda favaism alerjisi yapan bakla, çok ağır yan etkiler meydana getiriyor. Favaism Akdeniz ülkelerinde yaşayan insanlar arasında özel bir enzime sahip olanlarda baş gösteriyor ve bu enzimi taşıyanlar ülkemizde oldukça fazla. Örneğin kafasına bakla suyu içeren ürünü süren ve favaism alerjisi olan kişinin aklına yan etkinin saç ürününden kaynaklandığı gelmiyor. Dışarıdan uygulanan ürünlern yan etkisnin olmadığı düşüncesi yanlış. Bazı maddeler var ki cilt kanserini körüklüyor. Bu maddeerden biri baryum sulfat ve genellikle ülkememizde tüy dökücü ve tüy inceltici ürünlerde kullanılıyor ve de hamam otu olarak bilinen bu maddenin ürünün içeriğinde olduğu da etiketinde belirtilmiyor. Sağlık bakanlığımız ve eczacılık genel müdürlüğü eleman sıkıntısından gerekli denetimi yapamıyormuş mutlaka kullanıcılardan şikayet gitmesi gerekiyor. Baryum sulfat solunum yoluyla alındığında ise gırtlak kanserine yol açıyor. Bitkisel olarak satılan yerli ürünlerin içinde bitki maddelerinin hangi oranda kullanıldığı belli değil. Örneğin beta ceroten havuçta bulunur. Bazı firmalar havuç yağı satıyorlar bazı sorunlar için ve fazla miktarda uygulanan beta ceroten kanseri körüklüyor. Az miktarda alınan ise kanser oluşumunu engelleyebiliyor. Zeytinyağı da aynı..... Sağlık bakanlığından satış izni alınmış diye illede o ürün zararsız değildir. Zararlı olduğunu kullananlar zaman içer,isinde görüyor ve ancak şikayet ettiklernde konunun üzerne gidiliyor.... Kadfınlar Klubune yeni katıldım ve amcam yut dışında yaşayan ünlü bir doktor. ONdan aldığım bilgileri burada sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Sorusu olanlar yazarsa bilgiyialarak burada paylaşabilirim. Saygılar hepinize sevgiler.
Fatma Oner

çok pahalı şampuanlara gerek yok bence en zararsız olanını kullan yeter çünkü şampuanın fazla bir etkisi olmaz . ben en son bioblası buldum içerik olarak en zararsızı bu bence ve faydasınıda gördüm 2. aydan sonra dökülmeler durdu. ama demir eksikliği de olduğu için öncelikle o sorunu halletmelisin ilaç tedavini aksatmamalısın. diğerleri daha çok saç kaybetmemen için yardımcı olur sadece. birde eğer genetik dökülme varsa mutlaka minoxidil losyon kullan

Canım ben çok şey kullandım, ancak en son novacrin plesanta diye bir şampuan aldım.En çok ondan memnun kaldım.Banyodan sonra saçlarımı tararken musluk tıkanırdı, şimdi muslukta en fazla tel saç görüyorum.

elıdor hakknda bilgi vereblırmısın canm kanserojen madde varms ama rapor falan yokms ispatlanmamıs dogru mu deil mi

bnmde çok dökülüyordu gittim pantogar verdi başta hiç bi işe yaramıyor diye düşünüyrdum 2 aydan sonra durdu ama bnmki stresten dolayı dökülüyordu inş. çözüm bulmuşssundur çok kötü birşey

Arkadaşlar bende aynı sorunlar vardı fakat şuan dökülme sorunum olmadığı gibi dökülen saçlarımın bir çoğuda tekrar çıktı.Ben şampuan olaral AL AMAZONE GıNSENGLı şampuan ve saç kremini,asıl önemliside bakım için ve saç çıkımını kolaytırmak için BLG SAÇ BAKIM YAĞI nı kullanıyorum.Bu iki ürün hem saç dökülmemi kesti hemde dökülen saçlarımın tekrar çıkımını kolaylaştırdı.Eskiden saçlarım çok kırılgandı kırılmalarıda onardı bu ürünler.Sizlerede tavsiye ederim.

Demir eksikliğne bağlı kansızlığın için bence boşuna kimyasal ilaç kullnmayın. İnanın hiç bir faydaları olmuyor. Ben 4 sene kansızlıkla uğraştım. Tek çare kara üzüm çekirdek tozu hergün bir tatlı kaşığı. Mutlaka hergün 2 tane yumurta yenmeli ve kesinlikle siyah çaya son verip onun yerine ıhlamur içilmeli. birde hergün maydonoz salatası. Ben bunları yapıyorum Allaha bin şükür memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…