kekik ve bal mucizesi heeeey hanımlar buraya!!!

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
arkadaşlar ben nette okumuştum bunu uyguladım ve 2. hamile kalışımı bal ve kekiğe borçluyum diyebilirim.yumurtalıkları çalıştırarak kistleride önlüyormuş.sadece yapmanız gereken akşamları yatmadan önce bir fincan kekiğin içine bir bal kaşığı kadar bal koyarak karıştırıp için ve eşinizede içirirseniz iyi olur korkmayın faydasını görüceksiniz Allahın izniyle haydiiii hayırlı haberler bekliyorum sizde:1hug::1hug:

arkadaşlar ben nette okumuştum bunu uyguladım ve 2. hamile kalışımı bal ve kekiğe borçluyum diyebilirim.yumurtalıkları çalıştırarak kistleride önlüyormuş.sadece yapmanız gereken akşamları yatmadan önce bir fincan kekiğin içine bir bal kaşığı kadar bal koyarak karıştırıp için ve eşinizede içirirseniz iyi olur korkmayın faydasını görüceksiniz Allahın izniyle haydiiii hayırlı haberler bekliyorum sizde:1hug::1hug:

teşekkürederim canım kekiği çay gibimi demliyoruz anlattırmısın

tatlımmm açık tarifi yazarmısın demliyormuyuz yiyormuyuz amlayamadım:uhm:a.s.

sanırım bir fincan kaynamış suyun içine bir tatlı kaşıyı kekiği koyup 2-3 dk bekletip süzüpiçine bir tatlı kaşığı bal ekleyip karıştırıp öyle içiyoruz

ewt kızlar bir fincan suya bir küçük tutam kekik koyup rengi çıkana dek kaynatıp süzüp sonrada balı ekleyip içiyon yarasın sizede banada şuan kullanıyom bende....

arkadaşım merak ettim sen hamile misin?ya sürekli denemek zor oluyor bu ay olmazsa diğer aya denerim teşekkürler...:1rolleyes:

bu tarif erkeklere nasıl bi etki yapıyormuş bilen var mı?

ya canım ben anlamadım....şimdi bu kekikli ve ballı çaya ne zaman başlayıp ne zaman bırakmamız gerekiyor yada her akşam kullansak bir sakıncası olurmu?

canım bu kekik nasıl kekik bizim bildiğimiz şu baharatçılarda ve marketlerde satılan kekikmi? sanırım yumurtlama gününe kadar içmemiz gerekiyor. gebelik oluşursa bu tip otlar düşüğe sebep olabiliyor diye biliyorum ama hiç denemedim. peki bu kekik suyu var olan kistlerin atılmasına da yardımcı olurmu acaba. yoksa sadece kist oluşmasını mı engelliyor. ben pko luyum. pko lular da kullanabilir mi acaba.

ben bir kere böyle denemekle hamile kaldım her akşam olmasada gün aşırı içiyordum tabiii yumurtlama gününüzü biliyosanız o zamana kadar kullanıp kesersiniz.erkeklerede spermle ilgili yardımı oluyomuş herhalde tam hatırlayamıyorum.benim imkanlarım elverişli olduğundan kendim topluyorum pikniğe felan gittiğimde.pkolular kullanabilirmi bilmiom ama sadece yumurtalıkları çalıştırıp kistlerin atılmasınada yardımcı oluyor galiba ama bu kistlerin çapını tam kestiremiyom denemekte fayda var.ben bu ayın 30'da inşallah size yazcam hamile kalırsam

X