"Keke"nin Panzehiri "yi ki"dir

iyi ki öğretmen olmuşum ce çocuklarlayım.... çünkü büyüklerin kahrı çekilmiyor...

bende iyiki eşimle evlenmişim diyorum
şimdilik Allah bozmasın

Iyıkı anneyım, ıyıkı evlıyım, ıyıkı saglıklıyım ve sevdıklerım saglıklı, ıyıkı esımle evlıyım..

Şükretmek ıcın cok sebep var aslında ama buraya sıgmaz bence :) Çok şükür...

yaşadığım kötü olaylardan yediğim kazıklardan tecrübe kazanmayı ders almayı öğrendim çok şükür bu yüzden iyi ki lerim keşkelerimden daha az

iyi ki hayatıma kocişim girmiş birbirimizi çok seviyoruz çok demek bile az ya
iyi ki sağlıklıyız
iyi ki evlliliğimiz mutlu ilerliyo
iyi kocişim beni kk ya üye yaptı( sürekli burda zaman geçiriyordum birgün aşkım gel senide buraya üye yapayım dedi daha fazla içerikten faydalanırsın )
iyi kide üye oldum çünkü burda çok güzel zaman geçiyo ve samimiyetin en güzeli bu formda var
ve yine iyi ki üye oldum birbirinden değerli arkadaşlarım oldu
hepinizi öpüyorum canlarım

iyiki üniversiteyi okumadım ve eşimle tanıştım
iyiki beni çok seven bir eşim var
iyiki birbirimizin ilk alk ve son aşkıyız
iyiki birbirimizin vazgeçilmeziyiz
iyiki abime o mesajı çekmişim yoksa hala küs olucaktık
iyiki annem babam ve abim tüm sevdiklerim sağ ve Allaha çok şükür sıksık görüşebiliyorum
iyiki müslümanım
iyiki başımızı sokacak bir evimiz ve yiyecek ekmeğimiz var
iyiki sağlıklıyım ve mutluyum
iyiki bugünüde görebildim .........................................................................................
.....................................................................................................................................................
sahip olduklarım için şükürler olsun Allah bugünlerimizi aratmasın
keşkeleri yazmıyım inşallah Allah herkese keşkesiz bol iyikilerle dolu bir hayat yaşatsın
hepinize iyikili günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…