kedişlerimize cici yapalım :)

anladim kuzumm benimki kolye bile takmio boynuna bakalim yelegi nasil giydircem ama denicem cunku cok guzel durmus hemde sicak tutuyoo ne renk orcen bitanem

canım evde lacivert, beyaz ve sarı yünler var annemin artan yünlerinden onlardan örücem eğer yetmezse ebruli iplerden alıp diğer kedişlerime de örücem

sen ne renk düşünüyosun cnm

kızlar kollar ve bacaklar açıkta kalmalı kıyafetlerinin unutmayın..

yerim ya nasıl tatlılar maşallah :kedi:
bende ogluma bu şekilde kazak örmüştümm resmide var ama yükleyemiorum bilmiyorumkismile

oooo kk hanımları hamarat çıktıı maşallah
başladınız mı örmeyee??
ben anneme sordum nasıl ördüğünü, bildiğin süveter gibi dedi :1ninca: ne kadar açıklayıcı oldu bilmiyorum kaydirigubbakcemile3
belden başlamış, önce ön kısmını örmüş, daha sonra arka kısmını. Birde şçyle birşey var örerken ön kısmını daha dar, arka kısmını daha geniş tutunki kol kısmını ayarlayabilesiniz..Çünkü bizim miniklerin patileri tam yanlarda değil, normal bizim yelekler gibi kol kısımlarını yanlarda yaparsanız bizim kedicikler patilerini geçirince rahatsız ederi kasar... O yüzden ön kısmı arkaya göre daha dar yapın. Kedişinizin büyüklüğüne tombulluğuna göre ölçüp ayarlayın :asigim:

bekliyorum cicilerinizin resimlerini:smiley-cool:

Diğer resimlerin boyularını küçültemediğim için ekleyemiyorum.
YeLeği veteriner hekime götürürken giydirdiğim için, şimdi onu görünce anlıyor bizimki nereye gideceğini :)

Eklentiler

• $EFE_0719.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 106
Diğer resimlerin boyularını küçültemediğim için ekleyemiyorum.
YeLeği veteriner hekime götürürken giydirdiğim için, şimdi onu görünce anlıyor bizimki nereye gideceğini :)

harika olmuş opuyorumnanaktan
kapşonlu hemde...ya annemde örmeyi düşünüyor ama kapşonunu nasıl öreceğini bilemiyor.. Güle güle giysin pek cici Şeniz

TarçınLı kurabiyecik, en basitinden anLatayım, uzunlamasına bir dikdörtgen şeklinde örüyoruz, tabii örerken kol boşLuklarını bırakıyoruz. Sonra boylamasına olan dikdörtgenimizin üst kısmını boydan ikiye katLıyoruz içe doğru ve dikiyoruz bu üst kısmı. Ben biraz uğraştım, boyun kısmına denk gelen yerlerde ilmek azalttım, kafama göre şekillendirdim. Kapşonlu değiL de normaL yaparsan düğme kısmı sırtına da gelebilir, iliklemek daha kolay olsun[ diye. Aslında fermuar geLdi aklıma ama tüycüklerini kapabiLirdi :)

teşekkür ederim :) anneme bir anlatayım bakalım..gerçi şu anda kolu alçı da.. iyileşince yapar inşalahha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…