Kedimin kakasında kan var

iyikiamaiyiki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
2.174
551
1 yaşında kedimiz var.3 gündür kakasında kan görüyorum ve kakası yumuşak açık renk
ben bir hata yaptım geçen hafta biber salçası ve zeytinyağı yemişti onun etkisi olabilir mi aradan 1 hafta geçti
çok pişman oldum keşke vermeseydim ya birşey olduysa diye endişe ediyorum benim yüzümden birşey olursa diye.Cumartesi günü veterinere götürdüm bir kaç gün gözlemle dedi.İştahında birşey yok ancak halsiz gibi geliyor,daha doğrusu uyuyor hep bende öyle olunca daha da çok korktum.Koşturuyor ancak ben vicdan azabı duyuyorum
bugün tekrar veterinere götürücez,bu şekilde durum yaşayan var mı?bütün aşılarını yaptırdık bu arada

Zeytinyağı bişey yapmaz da salça ne alaka yahu. Bidaha evden birşey yemesine izin vermeyin. Ben hiçbişey vermiyorum yaş mama dısında

Gecici yuva olduğum bir kedide dışkı da kan vardı. Hemen veterinere götürdüm parazit varmış mama değişikliği ve tekrar iç dış parazit aşısı yapıldı.
Parazit olabilir. Aşı yapılsa bile bazen olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…