kedimin ağzı kokuyo

O

orabel

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi orabel
kapı önunde bulduğum kedi çok sevimli kısa bır surede evin maskotu oldu.yanlız bir sorunumuz var ağzı çok kokuyo neden olabılıcegını netten arastırdım ve diş etinde yaradan olur dıye bır yazı okudum baktım gerçekten yarası var.yakınımızda veteriner olmadığı için evde kendimizde kullandığımız tantum dıye bir ilaç var dişeti hastalıklarına ıyı gelıyor sabah akşam sıktım biraz iyileşti ama koku hala var aynı sorunu yaşıyan arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler. :enbuyukkk: puyorumnanaktan

• Konu Sahibi orabel
Öncelikle kutlarım bir yavruya ev sunduğunuz için.

Ama ıstanbul'da illaki veteriner varLütfen götürün bakılsın. Ve aşılarının da başlaması lazım zaten.

• Konu Sahibi orabel
canım ben kendimi bildim bileli kedi beslerim we koku muhakkak oluyor,ne yaptıysam geçiremedim zaten weteriner de olması doğal dedi..tabi ağzında yaradan kaynaklanan extra bi koku da olabilir.için rahat etsin bi götür bakalım,belki yarası ciddi olabilir we başka sorunlara neden olabilir. bi de sokaktan aldığın için illa ki muayene we aşı olması şart.

• Konu Sahibi orabel
tabı yakında götürüceğim ama bu ara çok yoğun olduğum için bunun için çok zaman ayırmak lazım dediğim gibi bize çok uzak.aşılar içinde daha çok küçük
ama en kısa zamanda götürücem ilginiz için teşekkür kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi orabel
Görmeden bişey diyemiyorum tabi veteriner kaç aylık olduğunu söyler. 2 aylıkken parazit, 3 aylıkken kuduz aşısına başlanıyorç Aklınızda olsuna.s.

Bıcırığın fotolarını da merakla bekliyorum

• Konu Sahibi orabel

allahhh allaahh sağlık problemi olmayan bi kedinin ağzının kokdugunu ilk kez duygum yada benim kediminmi kokmuyo koksa duymamam imkansız hergece bi öpüşme fasılımız var

• Konu Sahibi orabel
allahhh allaahh sağlık problemi olmayan bi kedinin ağzının kokdugunu ilk kez duygum yada benim kediminmi kokmuyo koksa duymamam imkansız hergece bi öpüşme fasılımız var

Kuru mamadan dolayı olur. Yakınınızda nefes alıp verdiğinde mama kokusu geliropuyorumnanaktan

Ama yeni yemişse mamayı o koku gelir onun harici benimkiler de böyle bir sorun yok çok şükür.

• Konu Sahibi orabel
Bizim kedimiz 1-2 ay önce dişetleri iltihabı olmıştı,diş etleri kıpkırmızıydı,iğnelerle,ağız spreyleriyle geçirdik,O zaman baya kokuyordu ağzı,daha önceden kedi de bakmadığımız için hemen anlayamadık,yediği yemektendir dedik,çünkü yaş mama yiyordu.Dişetleri çok önemli,veterinere götürmeyi ihmal etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…