Kedimi yolculuğa çıkarmalı mıyım?

Miela

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2017
3
0
29
Kedimi kış günü 5 6 aylıkken evimin önünde buldum.Hava soğuk olduğu için bahar gelene kadar benimle kalmasına karar verdim.Şu an 1 yaşlarında ve bana çok alıştı aslında tam bir ev kedisi oldu.Sorum şu.Ben öğrenciyim ve başka bir şehirde yaşıyorum.Ailem evde bakmama izin vermez ama sitede durabilir.Sizce onu bu 11 saattlik yola çıkarmalı mıyım yoksa burada bensiz kendi başının çaresine bakabilir mi?

Ben de 9-10 saatlik mesafede yaşıyordum aileme, defalarca kedimle yolculuk yaptım otobüsle.. Hiçbir problem yaşamadım.

Peki yolculuk sırasında kedi kendinde miydi yoksa çıkmadan önce uyuşturma yaptınız mı?
Hayır, hiçbir anestezi ya da sakinleştirici ilaç vs kullanmadım. Otobüsün bagaj kısmının üstünde biraz daha ufak bir kısım var, orada gidip geldi hep.. 2 kere mola veriyordu otobüs, o molalarda çıkarıyordum otobüsten hava alsın diye.. Bir de kışın karda kışta bile yolculuk yaptık bu şekilde, gratislerde watsonslarda cep ısıtıcıları oluyor ya onlardan koyuyordum taşıma çantasına.. Yolculuk sonunda o benden daha dinç oluyordu :)

Anladım teşekkürler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…