Kedim ve perdelerim , yardımm

papatya_asli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
108
100
32
Arkadaşlar merhaba, uzun aradan sonra tekrar yazıyor olmak çok hoş öncelikle çok özlemişim burayı.. neler neler değişti ah ahh :)
Neyse konuya gelir isem biz bir kedi sahiplendik daha dogrusu yazık yavrumu otobüsün altında kalmaktan son anda kurtardık ve emize aldık yaklaşık 4 5 aydır da bizimle şikayetçi değilim bundan idare ediyoruz temizliği vs yi..
Ama eve ilk geldiği ay ( şimdi kesti artık yapmıyor bu arada) perdeleri tırnaklarıyla mahfetti yani nasıl diyim perdelerim şuan tiftif tiftik. Size danışacağım konu ise, bu tamir olur mu bir şekilde ? Yada ille yeni mi almam lazım ne tavsiye edrsiniz?

Malesef düzelmiyor..ama yeni perde de almayın bence onu da halleder..bırakın oarçalanana kadar kalsın evinizde..salon perdemi parçalamıştı benim yaramaz ama kurvaze olunca çok belli olmuyordu Allahtan..en son paramparça olumca mecbur yaptırdım yenisini..zaten kuzumu da kaybettik.keşke olsaydı da yeni perde mi de yırtsaydı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…