kedim benim yüzümden öldü bende ölmek istiyorum

Aynen yaşamayan anlayamaz.Çok teşekkür ederim..

Ay kıyamam.

Hayvan sevgisi olmayan dost edemeyen anlamaz bunu.

Benim kızım 6 yaşında,ağzında çürüklük vardı geçiremedik bir gün o ölürse Annem,ben kardeşim ağlarız kesin,bebeğimiz oldu bizim o.

Bir gün evden kaçtı ağladık dua ettik aradık taradık.Evladım evi terketmiş gibi.

Ne diyebilirim ki çok zor

Sorunuzun cevabı ilk cümlenizde saklı. Hayvanları sevmediğiniz için onlara bu denli bağlanmaya anlam veremiyorsunuz. Oysa onlar da nefes alıyor, Allah' ın verdiği CAN taşıyor, acı çekiyor ve üzülüyorlar.

Ayni uzuntuyu mavis olunce yasamistim cok agladim ihmalimdenmi oldu diye
ama gecti uzuntum zamanla azalmisti
senin acin yeni zamanla azalir
yeni bir kedi almani tavsiye ederim

Canım benimki dışardan korkuyor zaten oraya buraya çıkmaz kutusu var sadece orda yatıyor uslu kızım gözümde ustünde balkonda kucağıma bile alamam korkuyor yani hep yerde takılıyor

Siz yine de tedbir alin, kuş, sinek vs gorup heyecanla atlayabilir ya da oynarken dusebilir. Benimki 11 yaşında 6. Kattayim tum camlara telli, 11 yildir hic atlama girisimi de olmamisti, ama gecen hafta camin onune kus konmus birden sicradi tel olmasa ne olurdu dusunmek bile istemiyorum.
Yani 11 yil yapmadiklari seyi bir anda yapabiliyorlar...

Başın sağolsun Can'ım benim..
Üzme kendini yeni bir kedi al istersen.. Öleceği varmış seninle alakası yokki.. Kendini üzme bu kadar.. Öyle dualarda etme.. Allah korusun

Benim hic bi ev hayvanim olmadi( sus baligi haric). Ama insanlarin hayvanlara baglanmasini anlayabiliyorum. Galiba siz hic ask acisi cekmediniz. Hani mesela cogumuzun " degmezmis onun icin" dememize ragmen ayriliktan snra her gece yastigi islatip aglamalar vardirya? Iste o aglamalar? Mesela ben 1 bcuk sene ask acisi cektim. Degmiycegini biliyorum. Beni terkettigini biliyorum. Ama yinede kendimi alikoyamiyodum ve ardindan agliyordum. Keske ölsem dedigimde olmustur elbet sirf o aciyi cekmis olmamak icin. Meger degmezmis. Her neyse.. iste o hayvanlar icin " deger' iste. Aglamalarimiz deger. Cunku onlar gercekten gunahsiz ve gercekten sevdiler bizi. O yuzden insan oglu eger degmeyen bi vefasiz icin aglamak yerine tamda bu hayvanlara aglasa daha mantik ici olucak. Demem oki agliycaksak tamda o aglamaya deger olan seylere aglayalim.

Çok üzüldüm, kalbim acıdı şu an resmen.. Hayvanları severim ama kedilere ayrı bir sevgim, zaafım var..
Üzülmemek elde değil tabii ki üzülürsün ama sorumlusu olarak kendini görme.
Olanla ölene çare yok derler, onun hayatı da o kadarmış..
En azından hayatı boyunca görevini yapmış iyi bakmışsın..

Anlıyamazsınız ben anlamayanlara cocuklarından örnek veriyorum çünkü bizimde çocuğumuz hayvanlarımız bizce hiç farkı yok
ben nerdeyse hiç kedim diye bahsetmem mesela kızım diye bahsederim hep.

Aynen öyle. Kıymetini çok iyi bilin

İnşallah iyi bakmışımdır, İnşallah mutlu olmuştur

Cnm benim çok üzüldüm benimde kedim var 10 yaşında ve o benim kedim değil oğluşum senin yerine kendimi koydumda tüylerim diken diken oldu. Allah sabır versin cnmcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…