Kekler - Pastalar kedidili bisküvili çilekli pasta(resimli)

pinaripekci

pinaripekci.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
3.830
14
45
çok hafif,ne garip yine çilek

1 sade taban kek
1 sade pasta kreması
3 bardak sut
15-20 çilek
yarım paket kedidili bisküvisi
50 gram margarın

kek tabanının alt parcası sutle ıslatılır.uzerıne 1.5 bardak sut ve 50 gram margarınle cırpılarak hazırlanan pasta kremasının yarısı surulur.uzerıne ıkıncı kat pasta tabanı koyulur ve bu da once ıslatıldıktan sonra kalan kremayla sıvanır.uzerıne dılımlenmıs cılekler dızılır ve kenarlarına da ıkıye bolunup sute batırılmıs kedıdılı bıskuvılerı sıralanır.buzdolabında bir müddet dinlendirildikten sonra afiyetle hüüüüüüpletilir.

Eklentiler

• $pastacıkk.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
bende fotoyu göremedım canım ama guzele benziyoe ellerıne saglık tatlım .....

süper gözüküyor tatlım ya listeme ekledım cnm ellerıne saglık ...........

peki bişi sorcam çileklerin üzerine her hangi bir sos herhangi bir jöle bişi koydun mu
sanki öyle gibi duruyo resimde sanki çileklerin üzerinde bişi var sanki parlak parlak duruyo
incilerden bahsetmiyorum yerimseniben

peki bişi sorcam çileklerin üzerine her hangi bir sos herhangi bir jöle bişi koydun mu
sanki öyle gibi duruyo resimde sanki çileklerin üzerinde bişi var sanki parlak parlak duruyo
incilerden bahsetmiyorum yerimseniben

ben biraz çikolata sosu koydum üstüne cnm ama çilekleri keser kesmez sıralayıp resmini çektim ya ondan parlıyor bence.kaydirigubbakcemile5

ben biraz çikolata sosu koydum üstüne cnm ama çilekleri keser kesmez sıralayıp resmini çektim ya ondan parlıyor bence.kaydirigubbakcemile5

anladım canım ellerine sağlık nefis görünüyordu alkisalkisalkis
sen söyledikten sonra dikkat ettim dikkatli bakınca bişi olmadığını anladım hihoyyyt

anladım canım ellerine sağlık nefis görünüyordu alkisalkisalkis
sen söyledikten sonra dikkat ettim dikkatli bakınca bişi olmadığını anladım hihoyyyt

ASLINDA ÇİKOLATA SOSUNU DA KOYDUGUMA PİŞMAN OLDUM ÇİLEKLERİN O KIPPPPKIRMIZI GÖRÜNTÜSÜNÜ BİRAZ BOZDU.YANİ TAVSİYE ETMİYORUM ÇİKOLATA SOSUNU CNM.DENERSEN RESMİNİ BEKLERM.ALLAHA EMANET CNMa.s.

ASLINDA ÇİKOLATA SOSUNU DA KOYDUGUMA PİŞMAN OLDUM ÇİLEKLERİN O KIPPPPKIRMIZI GÖRÜNTÜSÜNÜ BİRAZ BOZDU.YANİ TAVSİYE ETMİYORUM ÇİKOLATA SOSUNU CNM.DENERSEN RESMİNİ BEKLERM.ALLAHA EMANET CNMa.s.

inşallah canım hihoyyyt
pek vakit bulamıyorum ama yaparsam mutlaka eklerim buraya söz :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…