kedi tirmalamasi/tetanoz :(..hem de hamileyim

lightpinklady

Bslngc:74.7 Gncl:63.2 Hedef:62 12ay
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
3.084
2.810
23 haftalik hamileyim...Yine bir kedi tarafindan tirmalandim. Bu seferki kedi kendi kedim degil. Hasta,burnu akan zor nefes alan agznda burnunda siyah yaralar olan yavru bir kedi..
Yazliktayim..Aksam yemek yiyordum bahcede,gelmis haberim yok,bir aciyla firladm yerimden,kalcama asilmaya calismis meger.. Baktim,2tane cizik olusmus. Ama kanama yok. Pembe renkli,yuzeysel iki cizik.Elma sirkesi doktum hemen antibakteriyel olarak,biraz yandi cizikler..
Sizce tetanoz bulasir mi kanama olmadan da sadece cizikten? Yavru ve hasta oldugu icin endiseliyim... tetanoz asimi henuz olmamistim. Offf kendimi gram dusunmuyorum da,icim bebegimden yana rahat degil

Geçmiş olsun. Sanmıyorum bir şey olacağını kedi gribi olmuş sanırım yavrucak. Ona da üzüldüm.

Siz bu kadar evhamlıysanız kedinizide göndermişsinizdir.

Kendi kedim dedigim,annemin baktigi kediler. Yani en basindan beri benim evimde degillerdi.Kendim bakiyo olsaydim da gondermezdim zaten deeeee..ya evham yaptim iste,yavru kediler enfeksiyona daha acik oluyorlar.. toksoplazmasiydi vs korkuyor insan ne bileyim

Eskiden neler gelirdi annelerimizin başına hepimiz doğmuşuz çok fazla takıyorsun az rahat ol ben kendimi bildim bileli annem hayvan bakar sokaktakilerde dahil heryeri yara bere olur şimdide benim öyle 3 tane doğurduğuna göre annem sende doğurursun korkma

Tatlim uzulme tetonoz asisi zaten gebelere birseyin tirmalamasi gerekmiyor yapiliyor o asi yapildiktan sonrada sikinti olmaz sikma canini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…