kedi kumu çam pelet

morkity-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
1.129
1.321
28
merhaba kızlar öncelikle iyi hafta sonları diliyorumm. profil resmimde görmüş olduğunuz arkadaş benim oğlan. bu oğlanla minik bi anlaşmazlığımız var. doğduğu günden beri benimle beraber. kum işini hala çözemedik ama. her yer kum. patilerine takılıyor. bi de tuvaletten çıktıktan sonra yerlerde bi miktar kum kalıyor ve onların üstüne yatıp yuvarlanmaya bayılıyor :KK70: çam pelet duydum onu dağıtamıyorlarmış sanırım. var mı kullanan önerir misiniz? denemeli miyim?

Denedim ama maalesef kâr etmedi.. kedi paspaslarını duydum bi de onu mu denesem acaba diyorum
kedi paspasları işe yarıyor ama bu delikli olup, (yastık kılıfı gibi) iki kenarından açık olanlardan alın, temizlemesi daha kolay oluyor, kumlar içeride hapis oluyor, ortalığa dağılmıyor. Ancak kumu da değiştirin, belli ki patilerine yapışıyor, ya da uzun tüylü ise patisindeki tüylerin arasında kalıyor.

kedi paspasları işe yarıyor ama bu delikli olup, (yastık kılıfı gibi) iki kenarından açık olanlardan alın, temizlemesi daha kolay oluyor, kumlar içeride hapis oluyor, ortalığa dağılmıyor. Ancak kumu da değiştirin, belli ki patilerine yapışıyor, ya da uzun tüylü ise patisindeki tüylerin arasında kalıyor.
evet ya patilerinin arasında kalıyor. kumunu değiştireceğim dediğiniz gibi çam pelet o yüzden çok igimi çekti. bi alıp deneyeceğim bakalım :)

Paspas işe yarıyor. Pellet ise her kedinin hoşlandığı bir şey değil. Benim çocuklar red ettiler. Koca bir gün kum kabına girmediler. Kardeşimin kedileri ise bayıldı. Bir de pellet bentonit kadar emicilik sağlamıyor.

X