keçi boynuzunu nasıl tüketicez?

arda_

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
475
1
bugün aktardan keçi boynuzu aldım.ancak bunu nasıl tüketeceğim hakkında pek bilgim yok.kullananlar varsa önerilerinizi bekliyorum.ayrıca keçi boynuzu nelere iyi geliyor bilgilerinizi paylaşırmısınız?

Arkadaşim keçibonuzu spermlere çok ii geliyor şimdi yarim litre suya 6-7 tane keçi boynuzunu kirip atiyorsun 3 dk kaynat kaynadiktan sonra tencerenin ağzini kapat ve 20 dk demlensin.soğuk olarak eşine sabah akşam birer bardak içir.daha sonra sadece akşamlari ve zaman geçtikçe ara sira içir.3 ay böyle devam et
bende bugün aradim keçiboynuzunu ama bulamadim yarin alicam ve eşime içiricem.hadi kolay gelsin

çok teşekkürler arkadaşım.ben de bugün aldım.bugün doktora gitmiştik eşimin tahlil sonuçlarında sperm hareketlilğinin çok az olduğunu söyledi.keçi boynuzunun iyi geldiğini duymuştum. umarım etkili olur.

kaynattıktan sonra geriye kalan keçi boynuzlarını atıcaz mı ? yazık ya başka şekilde tüketilemez mi acaba?

kaynattıktan sonra geriye kalan keçi boynuzlarını atıcaz mı ? yazık ya başka şekilde tüketilemez mi acaba?

canım nasıl yaptın sen ben de başladım bugün dün akşam 1 bardaklık kaynattım dolaba koydum sonra da sabah içti eşim şimdi akşama 2 bardaklık yapıcam yarısını akşam yarısını da sabah içicek kalmıyor zaten geriye böyle devam edicek işte...

bizim herif 2 gündür içiyo bakalım hayırlısı Allahtan artık.ben de yarım litre suya tarifteki gibi demledim sabah akşam içiyo.ama kaynattıktan sonra içinden çıkardığımız keçi boynuzlarını atıcakmıyız?

evet canım hayırlısı bu heriflere içirmediğimiz şey kalmadı zatenkaydirigubbakcemile3 canım atıyorsun tabiki çünkü kaynarken o keçiboynuzundaki vitaminler gidiyor zati..:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…