El Sanatları keçe hakkinda bilgi sahibi olanlar yardimmm

dumbbell

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2014
11
4
Selam herkese keceden amerikan servis yapan varmi lazer kesim makinalariyla yapiliyormus ama hangi makina markasi nedir fiyat bilen varmi nerden alinir lutfen yardim

Merhaba keceden amerikan servisleri yapiyoruz yardimci olabilirim

Nasil.yapildigini merak.ediyorum hangi makinayi kullaniyorsunuz keceyi nerden anliyorsunuz ahsap boyama ile ugrasiyorum keceyide ogrenmek istiyorum hobi olarak ugrasabilecegim bisey istiyorum yardimci olursan cok.sevinirim

Biz genelde amerikan servislerini yapiyoruz onlar lazer kesim makinasıyla yapiliyo alabileceginiz bi makine dgl iki ev parasi diyelbilirm belkide daha fazla.ama hobi icin baska seyler yapacaksaniz kucul figurler falan yapabilirsin makasla kesersin yani

Nette çalışmalar var ordan bakabilirsin neler yapabilecegine.hangi sehirdesin bilmiyorum ama keceyide toptan satan yerlerden temin edebilirsin

Nette çalışmalar var ordan bakabilirsin neler yapabilecegine.hangi sehirdesin bilmiyorum ama keceyide toptan satan yerlerden temin edebilirsin

Bu makinayi buldum ama servis takimi yapmak istiyodum bunlar lucuk sizin dediginz figurler icin uygun olur ssanirim . Lazer kesim makinalarinin fiyatlarinin okdr pahali oldugunu biliyordum tesekkur ederim bilgilendirmeniz icin.
Screenshot_2015-02-18-13-45-35.png

X