Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kazayla keşfettim ama iyi ki keşfettim :D

nutellaaa1775

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
179
4
şimdiii olay şu ki 3 hafta sonra kuzenimin düğünü var ben de mini bi elbise giyicem bacaklarımın beyaz beyaz kalmasını istemediğim için bronzlaştırıcı, sıkılaştırıcı krem aldım. sonra arkasını okurken üzüm çekirdeği içerdiğini gördüm ve acaba göğüs büyütmede işe yarar mı diye denedim. eh sonuç gayet güzel. iki haftada 1 santim büyüme var üstelik dikleştiriyor. bacaklarımı da çok doğal bronzlaştırdı bi taşla iki kuş yani :KK70:

ürünün adı tam olarak summer beauty

fotoğrafı da bu:

nivea_body_summer_beauty_orta_koyu_ten.jpg

hayatım alalı iki hafta oldu ama göğüslerimde 10 güne yakın bi zamandır kullanıyorum. 17ydi fiyatı galiba.

o geçici bişeydir canım ben küçün öğütülmüşünü kullandım senin dediğin gibi ilk 1 2 hafta dolgun oluyo ama sonra maalesef bünye alışıyo eskisine dönüyo ben 4 5 aydır kullanıyorum bi değişiklik yok ama devam etmemin nedeni cilde çok faydası var gerek güzelleştirme sıkılaştırma gerek yaşlılığa karşı olmasından kullanıyorum sen yine devam et kullanmaya ama tek bunun için değil diğer ürünlerdede aynı şey oluyo bünye alışana kadar yani:KK43::KK43::KK43:

o geçici bişeydir canım ben küçün öğütülmüşünü kullandım senin dediğin gibi ilk 1 2 hafta dolgun oluyo ama sonra maalesef bünye alışıyo eskisine dönüyo ben 4 5 aydır kullanıyorum bi değişiklik yok ama devam etmemin nedeni cilde çok faydası var gerek güzelleştirme sıkılaştırma gerek yaşlılığa karşı olmasından kullanıyorum sen yine devam et kullanmaya ama tek bunun için değil diğer ürünlerdede aynı şey oluyo bünye alışana kadar yani:KK43::KK43::KK43:

işe yaramazsa üzülmem zaten bacaklarım için almıştım göğüslerim de küçük sayılmaz yani :KK70: sizlerle paylaşmak istedim sadece, teşekkürler söylediğin için boşuna heveslendirmeyelim insanları :-)

X