kaza yaptık trafik sigortası hak.bilgi sahibi olanlar bakabilir mi

ladym

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
713
511
31
merhaba
dun sabah çocuğumuzu doktora göturmek uzere gıderken durdugumuz yerde alkol almış bir kişi hızla gelerek arkamızdaki hondaya hondada bize çarptı arabamız sıfır daha dort bın km de şükür canımız yerinde ama araçda hasar var arka 2 kapı çamurluk felan gitti.. karşı tarafın sigorta sırketını aradım değer kaybı tazminatı ıcın ödemeyiz adam alkolluymuş dıyor normalde odemesı ve alkollu kısıden alması gerekmıyor mu durdugum yerde bana çarpılıyor ceremesini ben niye çekiyorum.ilk çarpan yuzde yuz sucluymuş .aracımız kaskolu yapılcak ama değer kaybı ne olacak .
bütün aksilikler benimi bulur .. çok sıkıldım artık.

Siz arayın
Ben dava açıyorum o zaman diyin
Ama acele etmeniz lazım
Trafik sigortasının da bir limiti var
Ne kadar olduğunu hatırlamıyorum
Honda da hasarı karşıdan isteyecek
Sizin serviste hasarı karşı tarafın sigortasından alacak
Limit dolunca sona kalan uğraşır parasını almak için
Sıralama trafik sigortası-kasko-kusurlu kişi diye gider çünkü

Söylemeyi unuttum
Telefonda ne derlerse desinler
Siz dilekçe yazarak değer kaybını isteyin sigortadan
Yazılı başvuru olmalı yani

Sen değer kaybı davası aç bakma ona. İşi yokuşa sürecekler işte. Araç kaç model. Eğer yeni modellerdense mutlaka değer kaybı alırsın. Yaş kısıtlaması var değer kaybında belli bi yaşın üstündeki araçlara ödemiyolar çünkü. Bayağı hassr var galiba mutlaka aç davanı. Kendi sigortanla da bi görüş. Onlar halleder

merhaba
dun sabah çocuğumuzu doktora göturmek uzere gıderken durdugumuz yerde alkol almış bir kişi hızla gelerek arkamızdaki hondaya hondada bize çarptı arabamız sıfır daha dort bın km de şükür canımız yerinde ama araçda hasar var arka 2 kapı çamurluk felan gitti.. karşı tarafın sigorta sırketını aradım değer kaybı tazminatı ıcın ödemeyiz adam alkolluymuş dıyor normalde odemesı ve alkollu kısıden alması gerekmıyor mu durdugum yerde bana çarpılıyor ceremesini ben niye çekiyorum.ilk çarpan yuzde yuz sucluymuş .aracımız kaskolu yapılcak ama değer kaybı ne olacak .

değer kaybı için kesinlikle avukata verin. avukat başvuru yapar yapmaz dava açılmasın diye sizinle uzlaşma yoluna gidiyor sigorta şirketleri. ama bu işlemi kendiniz yapamazsınız sizi ciddiye almazlar. benim annem dava açtı 1,5 sene sonra davayı kazandı ve parasını aldı. peşini bırakmayın.

Sen değer kaybı davası aç bakma ona. İşi yokuşa sürecekler işte. Araç kaç model. Eğer yeni modellerdense mutlaka değer kaybı alırsın. Yaş kısıtlaması var değer kaybında belli bi yaşın üstündeki araçlara ödemiyolar çünkü. Bayağı hassr var galiba mutlaka aç davanı. Kendi sigortanla da bi görüş. Onlar halleder

canım patronuma soyledım boyle soyledı kadın dıye önce avukatını aradı ödemek zorundalar dediler yazılı basvru yapın red cevabına karsılık hakem heyetine gidin dedi. aradık basvuru için belgeleri söyledi patronum dedi vermıcez demıssınız bilmediginiz konularda konuşmayın diye kızdı. moral verdi bana sağolsun. sizlerde sağolun aracımız 2017 model daha 4 aylık 4 bin km de çocuğumun okadar korkması uyuyana kadar anne baba araba dütdüt parcalandı demesi içimi yaktı allah baska acı vermesın çok şükür evladıma bisey olmadı . bin şükür.

kadın maille atın dedi basvuruyu ama ptt ihbarlı kagıt mı göndersem bide ne dersiniz

Söylemeyi unuttum
Telefonda ne derlerse desinler
Siz dilekçe yazarak değer kaybını isteyin sigortadan
Yazılı başvuru olmalı yani

eşim trafik tescilden tutanagı daha bugun aldı ama bizim sigorta sirketine veremedi öglen yemeginde gitmişti yarın sabah hemen verecek gereklı belgeleri hemen toplayıp basvurucaz expertize girmedi aracımız daha nasıl huzurumuzu kacırdı adam eşim gene demiş polislere adam iyimi diye sıkısıp kalmıstı kendı aracında boynunada birşeyler olmuş diyorlardı genede canı ıcınde olsun dedi eşim polis de demiş gebersin bırak alkolluymuş zaten demiş biz genede kimseye beddua etmıyoruz sağ olduğumuza şükür ediyoruz ve maddi kaybımızı gidermeye çalışıyoruz . helal paramızla kazandığımız paramızla alındı sonucda alnımızın teri üstünde bi sarhos yüzünden magdur olursak ona cok uzulecegız.

eşim trafik tescilden tutanagı daha bugun aldı ama bizim sigorta sirketine veremedi öglen yemeginde gitmişti yarın sabah hemen verecek gereklı belgeleri hemen toplayıp basvurucaz expertize girmedi aracımız daha nasıl huzurumuzu kacırdı adam eşim gene demiş polislere adam iyimi diye sıkısıp kalmıstı kendı aracında boynunada birşeyler olmuş diyorlardı genede canı ıcınde olsun dedi eşim polis de demiş gebersin bırak alkolluymuş zaten demiş biz genede kimseye beddua etmıyoruz sağ olduğumuza şükür ediyoruz ve maddi kaybımızı gidermeye çalışıyoruz . helal paramızla kazandığımız paramızla alındı sonucda alnımızın teri üstünde bi sarhos yüzünden magdur olursak ona cok uzulecegız.
Çok geçmiş olsun
Kazanın psikolojik etkisi bir süre daha devam ediyor ama geçer:110:
Araç yeni olunca daha bir üzülüyor insan
35000 hasara 15000 değer kaybı almıştım ben.
Avukata davaya falan gerek kalmamıştı
Zaten kaybedeceklerini bildiklerinden yazılı başvuru sonucu öderler sizinkinide inşallah:KK19:

canım arkadaş hasar destekte çalışıyor istersen özelden numarasını verim bi ara her türlü konu ile yakından ilgilenir sıkıntı yapma sen rabbim canınıza zarar vermesin

merhaba

Gecmis olsun. Deger kaybi icin avukata vekalet verin bizde 2 ay once kaza yaptik avukata vekalet verdik. Onlar bir sekilde alir. Aldigi ustunden de komisyon aliyorlar.

Ayrica kaskonuzunda bozulmamasi lazim bizimki bozulmamisti. Araci aldiginiz yerin avukati vardir bizim vardi direkt ona vekalet verdim

X