Kayseri'de Kepçe Kulak Ameliyatı

kayseri398

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2013
30
0
Herkese merhabalar,İnternette konulara bakarken bu siteye geldim ve üye oldum.17 yaşındayım Kulaklarımda biraz kepçelik var.Bazı ortamlarda bazı dengesizler çıkıyor kepçe diye.Nasıl psikoloji oldugunu bilirsiniz biranda moralim bozuluyor.Bende Ameliyat olmaya karar verdim.Kayseri de oturuyorum.Şimdi Sizden yardımlarınızı bekliyorum.Kayseri devlet hastanesinde tanıdıgınız iyi plastik cerrah varmıdır.Özel Hastaneye maddi durum sıkıntılı.O yüzden devlette olmayı düşünüyorum.Orda Sgk ne kadar karşılıyor.Biz ne kadar ödeyecegiz.Önceki yorumları okudum,devlet hastanesinde hiç ödemeyenler de var.Yardımlarınızı bekliyorum.. lütfenn

Arkadaslar devlet hastaneleri karsiliyordu. Ben 26 temmuza gun bile almistim. Ayin 22 sinde tahliller icin gittim ve sok yasadim. Sagolsun bu devlet ne gerek duyduysa 18 yas ustu icin bu operasyonu ucretlikilmis 1600 lira. Bu parayi veren ozelde yaptirir zaten. Isin komik yani ben ameliyat gunumu bile almisim 26 temmuz ve 1 temmuzda yasa cikmis ucretli olmus. Bu kadar sanssizlik olmaz. Umarim yeniden ucretsiz olur

inş olur tabi hangi doktora yaptırmayı düşünüyordun canım? ben özelde yaptırmayı düşünüyordum hep ne olur ne olmaz diye ama devlet iyiyse tabi onu da düşüneyim

Merhabalar ben kepçe kulak ameliyatı olacagım fakat fazla bilgim yok ameliyatı olmayı çok istiyorum istanbulda devlet hastanesınde olabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…