Kayseri’de iyi bir kadın doğum doktoru

Rosie466

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
6
2
26
Merhabalar tahminen 5 haftalık hamileyim . Şehir hastanesinde İlknur çöl madendağa gittim keseyi göremedi kan sonucu baktı . Sonuçları almaya gitmedim kendim de sağlıkçıyım tavrını ve iletişimini hiç beğenmedim. Önerebileceğiniz kadın doğum doktoru var mıdır? Fakülte veya özel hiç farketmez

Kesinlikle Tekden hastanesi Özlem katırcı derim sezaryen oldu doğumum dört sene önce çok ilgili işinde oldukça iyi çok tatlı bir kadın doktor hiç sorun yaşamadım önerdiğim insanlarda gayet mutlu

Kesinlikle Tekden hastanesi Özlem katırcı derim sezaryen oldu doğumum dört sene önce çok ilgili işinde oldukça iyi çok tatlı bir kadın doktor hiç sorun yaşamadım önerdiğim insanlarda gayet mutlu
Bugün Tekden de Nilgün hanıma muayene oldum beğendim aslında ama Gülcan hocayı çok önerdiler .

Canım ben memorial de Özgüç Altun a muayene olmuştum sempatik, istersen sosyal medyasına bi bak bi yakınlık hissedersen git. Ben de öneriyle gitmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…