kaynanamla yanlız kalınca konuşacak hiç bir konu bulamıyoruz

[QUOTE
tek konumuz benim kocam onunda oğlu ben konuşuyorum hemen konuyu değiştiriyo oğluna getiriyo sinir oluyorum
Çok enteresan sanırın kayınvalideniz sizle konuşmuyor bir derdi var.Bunun sebebi ne olabilir?Neden böyle davranıyor?sebebin ne olduğunu düşünün.Gerekirse açıkça sorun.Belki bir çözüm yolu bulabilirsiniz.Sıkıcı bir durum .Eşinizle konuşun.Veya başka şeylerle ilgilenin.Ne bileyim örgü örün.[/QUOTE]

aynı benmkı gıbı canm aynı ben cok samımı oldum hep benm ılerletmelerımle yurudu zaten ılıskımız ben hep yakınım habıen oğlunu anlatıyor artık bıktım sürekli sürekli bende hı felan dıyıp gecıstırıyorum kıskanıyor paylaşamıyor eminim sizinkılerdede kıskanclık varmı?

sizinkılerdede kıskanclık varmı?
Tabiki var canım.Ama her söylediğini kafama takmıyorum.Biri beni övdügü zaman o insan hakkında bir sürü olumsuz şey söylüyor.Yada benim düşündüğüm şeyin tersini yapıyor.Mesela yürüyelim dediğimde bu saatte olmaz bir saat önce olsa olurdu diyor.Yada canım bişey yapmak istemiyor diyorum.Biraz yürüyüş yapalım diyor.Anlam veremiyorum.İyi yönleride çok fazla o sebeple artık bir çok sözünü duymamazlıktan geliyorum.

bende konuşucak hiç bişey bulamam..artık görüşmüyoruz zaten ii oldu.ama sıkıntıdan patlardım başlarda.tek keklime yok havadan sudan bitti. benimki zaten çooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk değişik biriydi....

Konuşma boşver sende, benim kayınvalidem de aynen. Gelmez de zaten aman gelmesin de konuşmasında umurumda değil. Eşim evdeyken bile gelmez 1 senden fazla oldu evleneli rica minnet en fazla 3-4 kere geldi sanırım. Bende gitmem pek bayram da seyranda .Zaten o zamanlarda da gitmemek için tatile gidiyoruz , o kadar yeter fazlası zarar :)

aman konuşma sende canım ya...dert etme bu kadar..salla gitsinhihoyyyt...konuşmaya başlayınca daha susmuyorlar haberin olsun..kaydirigubbakcemile3

---------------------------------------------

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben gitmiyorum artık valla, eşim ayda bir falan gider bana da gel demiyor zaten biliyor gitmiycem. Zaten gel de dese, beni saymayan adamı saymam deyi vericem. 1500 kez gelin buyrun, gelin buyrun demeye bıktım artık gelmiyor bende gitmem ne güzel oh :)) kibarlık budalası zaten. Yalvaracak halim yok elaleme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…