Kayısı çekirdeği kremi kullanan var mı?

leyna35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2009
47
0
Ürün resmi ekleyemiyorum mesaj sayım yetersiz olduğu için.

Kutusunda yazanlar şöyle:

A, E, F, vitamini bakımından zengin Kayısı Çekirdeği Yağı içermektedir. Göz çevresi, meme dokusu ve dudaklar gibi ince ve hassas ciltli bölgelerde kullanılabilen, cilt bariyer lipitlerini güçlendirirken cilt yüzeyindeki yağlı maddelerin çözülmesine yardımcı Oleic ve Linoleic gibi yağ asitlerinin mükemmel kaynağıdır. İritasyonu rahatlatır, cildi besler ve nemlendirir. Olgun, kuru ve akne eğilimli cilt durumlarına önerilir.

Cilt bakımında ve göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesinde etkilidir. Cilt yıpranmalarının onarılmasında, vücut sarkmalarında ve yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasında etkin bir rol oynar
.

Evde bu kremden var ama hiç göğsüme sürmeyi denemedim. Etkilerini bilip ona göre kullanayım yada kullanmayayım diye düşündüm. Deneyen varsa yazabilir mi?

bu kremin kirpik uzattığını biliyorum

bugün aldım mecitefendinin kayısı çekirdeği kremini..gözaltı morluklarına karşı bunu tavsiye etti aktarım..sabah ve aksam sürecegim

bende almayı düşünüyorum göz çevresi için

Son düzenleme:
Göz çevresi bakımı için kullanıması gereken mükemmel bir yağ. Yalnız göğüste kullanıldıgını hiç duymadım duyumlarıma göre kaş ve kirpik dökülmelerine iyi geliyor. Göğüste kıllanma yapabilir... a.s

bende bu ürünün kirpik uzattığını duydum.

bakalım deneyeceğim.

kirpiklerimi uzatır ise bilgi veririm :)

kızlar ben de mecitefendinin kremini almıstım ama sadece nemlendirici olarak biliyordum. Goz altı morlukları icin de mi ise yarıyormus, benimki cok mor, çökük Yag mı kullanılıyor kremi mi yoksa? Bi de nasıl kullanılacak çevresine mi sürülecek diger kremler gibi, masaj yaparak. Yoksa direk goz cukuruna mı? Kirpikler icin sanırım yağ kullanılıyordur oyle degil mi?