kayınvalidesi ıle alttı üstlü oturan varmı?

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
baska yere yazmıstım ama sılınmıs baska yerde de mı acılmıs bılmıyrm artk. aranızda kayınvalıdesıyle altlı ustlu oturan varmı aarkdslar durumunuz nedır anlasabılıymusunz benm yaza dugun var sanırım o sekılde oturacm ama ben ıstemıyrm nasıl anlatacm onlara bılmıyrm artık bana yardımcı olurmusunz aranızda boyle oturan varmı herhalde hergun sabah aksam berabrsınızdır ben ole olmak ıstemıyrm her dun hergunfisfisfis

• Konu Sahibi EU2
baştan tatsızlık yaşamadan soğukluk olmadan tartışmadan vs vs vs ayrı oturun herkesin evi yeri belli olsun ağzınızın tadı saygınız sevginiz bozulmasın şimdiye kadar sürtüşmeden tartışmadan tatsızlık olmadan yürütebileni görmedim kaldıki insan öz ailesi ile bile zaman zaman tartışıp tatsızlıklar yaşıyor nerde kaldı kayınvalide ile sütliman olmak nacizane fikrim varsa imkan ayrı oturun yoksada az sabredip sonra imkanınızı düzeltince taşının. yalnız bu noktada şunuda belirtmeden edemeyeceğim yukarıda saydıklarımın hepsi olasılık umarım herşey gönlünüzce olur kolaylıklar saygılar mutluluklar

• Konu Sahibi EU2
Ben oturuorum canım gayet de mutluyum herseyım ayrı... Bazen bırlıkte yemek yerız bazen ben evımde yerım ozle sofra falan hazırladıgımda eısmle bas basa kalmak ıcın amam yınde evımde de yukarda kayınvalıdemdede rahatım evde 1 gorumcem ve kaynım var ama allahları var benı kendılerınden ayırmazlar yanı kımısı el kzıı der umursmanz
amam onlar ole degıl alalhıma sukur en ufak ahasta olım hemen hepsı basımdadır kızma bakarlar amam ben alıstırmak ıstemedıgımden ben gıtıgımde gotururum kaynnam gelır otururuz kahvaltı cay hersey yaparız :) kaynan degılde sankı arkadas gıbı anlıcanız anlayıslı ıse taraf o onemlı

• Konu Sahibi EU2
sanırım bende altlı üstlü oturucam ama ben istemioyrumm
bakalım zaman ne göstericek...

• Konu Sahibi EU2
keşke imkanın olsa ayrı bir binada oturan bende üstteyim onlar altta.ne kadar iyi olursanız olun birbirinize karşı mutlaka sorun çıkıyor.bence sen en baştan mesafeni koru onlarla kötü ol demiyorum ama çok içli dışlı olma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…