Kayınvalideniz her şeyi annenize anlatırmı:(

sizinki gene evliyken başladı. benim erkek arkadaşımın annesi ortada söz bile yokken kaşınıyor bazen. erkek arkadaşım ona fırsat vermiyor. ben cevabını veririm diyor ama sizi böyle okudukça ay birdaha düşüneyim ben bu kaynana işini

kızlar benım kaynanalarımı anlatayım sızlere iki tane öz kaynanamın uzerıne almış kaynatam uzerınden yıllar geçmış tabıkı altlı ustlu oturuyorlar ikı kuma oz kaynanam gorumcemle oturuyor uvey kaynanamda kaynatamla beraber kalıyor onlar alışmışlar artık bu duruma çokta ıyı anlaşıyorlar dun üvey olandaydık hepımız eltımler otekı kaynanam çay falan hazırlamiştı benım kaynanamlarda bırgun gelmeyıp ertesı gun gıtsem nerdesın hıç gelmıyorsun unuttun deyıp dururlar kesınlıkle anneme bışey anlatmazlar annem onlara oyle tavır vermez bana karşı çok ıyıler ama ben sevmıyorum ya kaynana degıllermı sonuçta sız bır tanesını ıdre edemezken bende iki tane var bazen delırecek gıbı oluyorum bırıne gıtsem otekı kusuyor hemen aralarında kalıyoruz oylecedelikafaduldendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…